Chtěla bych moc poděkovat paní Semonské za její neuvěřitelnou trpělivost a profesionalitu při sjednávání našeho úvěru.

Od prvního okamžiku se snažila vyřešit naši velmi komplikovanou situaci, neboť náš úvěr nebyl zrovna jednoduchý a s našimi požadavky jsme ji to zrovna neusnadňovali. Přes veškeré komplikace dokázala rozlousknout tento tvrdý oříšek k naší nesmírné spokojenosti.

Poskytla nám podrobné a cenné informace a vždy písemně napsala s postupem, jak bude v čase probíhat následné čerpání úvěru v rámci celé stavby, včetně podpisů smluv, vkladů do katastru atd. 

Moc děkujeme a vřele doporučujeme.

Veronika Bendová 5.3.2021 Slatiňany


Paní Zuzce právem patří moje nejúpřímnější poděkování a hluboká poklona za její naprosto profesionální, ale zároveň i velice lidský a přívětivý přístup. Pokud vám má vstoupit do života hypoteční úvěr, můžete se s důvěrou obrátit právě na paní Zuzku. 
Věnuje vám opravdu velice soustředěnou pozornost a důkladně zváží, zda by úvěr "neohrozil" váš budoucí život. Pokud zjistí jakoukoli pochybnost, nenechá vás udělat nezodpovědný krok. 
Veškerá komunikace je jasná, přehledná, v krocích do detailu popsaná. Na dotazy odpovídá velmi rychle a jasně buď e-mailem nebo rychlejší formou telefonicky.

Paní Zuzka mě provedla celým úvěrem jako ten nejzkušenější lodivod rozbouřenými vodami současné divoké epidemické situace.

S nejúpřímnějším poděkováním

Milada Mlčochová 17.2.2021 Přelouč


Velice děkujeme paní Ing. Semonské za pomoc s hypotečním úvěrem. V našem případě se jednalo opravdu o oříšek, vlastně hned několik složitých oříšků najednou. 
I přes složitost, paní Ing. Semonská šla přímočaře za cílem, aby výsledkem byl hypoteční úvěr a tím i naše spokojenost.
Dovolím si říci, že bychom hledali velice těžko někoho jiného a tak trpělivého, kdo by všechny zádrhely vyřešil a nevzdával to a navíc z hlediska složitosti v tak krátkém čase.

Paní Ing. Semonská a její tým jsou velice profesionální, vše jasně vysvětlí, mají příjemné vystupování a reagují v krátkém čase na veškeré dotazy, čehož si je třeba v dnešní době, s ohledem na jiné zkušenosti, velice považovat.

Můžeme jenom a jenom doporučit!

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka a mnoho pracovních úspěchů :o)

Martin a Monika Machačovi 28.1.2021 Slatiňany


Vážená paní Semonská,

rád bych Vám touto formou poděkoval za perfektně odvedenou práci a Vaši vstřícnost a empatii.

Hypotéka byla pro mě nepředstavitelný životní krok. Na cestě k cíli jsem Vám kladl leckdy velmi složitá zadání, dokonci i jiná řešení, ale Vy jste mě vždy správně nasměrovala, abych neudělal špatné rozhodnutí a bylo vše pro mě finančně pohodlné.

Můj případ nebyl v žádnm ohledu jednoduchý, ale Vy jste jej zvládla na jedničku. Vše jste mi vždy vysvětlila jasně a stručně. Překvapoval mě zápal, se kterým jste se celému případu věnovala, jakoby jste si hypotéku zařizovala sama pro sebe.

Také bych rád poděkoval za doporučení advokáta Mgr. Tomáše Pavla a také pojišťovacího specialistu Víta Novotného. Oba mi vyšli ve všem maximálně vstříc.

Všem budoucím žadatelům o hypoteční úvěr doporučuji spolupráci s paní Ing. Zuzanou Semonskou, jedná se opravdu o specialistu ve svém oboru. A hlavně má duši a prožívá s Vámi váš životní krok.

Aleš Syrovec 2.11.2020 Přelouč


Na paní Ing. Semonskou jsme se obrátili na základě doporučení a nemohli jsme učinit lepší rozhodnutí. Během několika schůzek s námi vyřídila hypotéku na financování výstavby rodinného domu, zajistila nám velmi příjemné podmínky a od nás vyžadovala jen naprosté minimum. 
Veškerá jednání byla konstruktivní, profesionálně vedená, přitom však příjemná. Vyřízení celé věci trvalo jen relativně krátce a prakticky veškerou administrativu paní inženýrka zařídila místo nás, což považuji za hlavní pozitivum.
Celkově vzato bylo vše zařízeno k naší spokojenosti a navíc máme pocit, že se na postup, rady a doporučení paní inženýrky můžeme spolehnout jak teď, tak i v budoucnu.

Služby paní Ing. Semonské můžeme rozhodně doporučit.

Tomáš a Soňa 21.10.2020 Pardubice


Naše již třetí setkání s paní inženýrkou Semonskou. Po zajištění hypotéky na koupi bytu a refinancování o 5 let později jsme věděli, že se můžeme na její slovo spolehnout. Tentokrát předvedla brilantní víceboj při zajištění prodeje bytu, koupě rodinného domu, zajistila obě hypotéky, komunikaci s realitními kancelářemi a bankami a to vše vměstnala do téměř nereálného termínu. Vše klaplo podle plánu, navíc (i přes roušku) s úsměvem.

Moc děkujeme a s klidným svědomím rádi doporučujeme.

Vojtěch a Helena Novotní | 7.10.2020 Pardubice


Hypotéka na klíč!

Nejlepší možné podmínky, poradí, vysvětlí, o všem průběžně informuje a vše zařídí ve velmi krátkém čase.
Kéž by se se všemi spolupracovalo, jako s paní inženýrkou Semonskou ...

Martin Infeld | 1.10.2020 Chrudim


Již od prvního setkání s paní Semonskou jsme věděli, že mluvíme s člověkem, který svou práci dělá srdcem a obrovskou pečlivostí.
Vždy měla vše do detailů připravené, pokud nastala nějaká překážka měla záložní řešení a co je hlavní, vždy co řekla a slíbila, tak opravdu tak bylo.

Myslím si, že v této době jsme nemohli narazit na lepšího hypotečního poradce, který tomu rozumí a navíc má lidský přístup.

My moc děkujeme paní Semonské za všechnu její práci s naším úvěrem, který nebyl vůbec jednoduchý a všem ji rádi doporučujeme!!!

Kristýna a Pavel Jarešovi 15.9.2020 Pardubice


Paní inženýrka Semonská nám umožnila zvládnout financování výstavby rodinného domu a všechno s tím spojené. 
Na každé osobní setkání byla skvěle připravena, její přístup byl a zůstává zodpovědný, trpělivý a nevtíravý. Každou investici a rozhodování jsme důkladně probrali s vysvětlením kladů a záporů.

Přístup hodnotím jako velmi profesionální, komunikačně na nejvyšší úrovni, kdy termíny i domluvy platí.

Lazarákovi | 7.9.2020 Pardubice


Děkujeme Ing. Semonské za profesionální, kvalitní a nadstandardní přístup při řešení našeho hypotečního úvěru na koupi RD.

Pokud hledáte poradce, který Vám vysvětlí i nepochopitelné pro nás obyčejné lidi, co se týká hypotečního úvěru a ostatních věcí, které jsou s tím spojené, tak doporučujeme obrátit se právě na paní Ing. Zuzanu Semonskou.

Díky jejímu profesionálnímu přístupu víme, že bude vše v pořádku a v případě potřeby se na ní budeme moci opět obrátit.

Lucka a Lukáš | 1.9.2020 Hradec Králové


Vážená paní Semonská,

děkujeme Vám za bezproblémové, rychlé a milé vyřízení naší hypotéky. Ač to bylo v "šibeničním" termínu, všechno jsme díky Vám zvládli.

Hypotéka je již načerpána a my můžeme bydlet.

Bez obav bych Vás doporučil svým přátelům. Nikdy do ničeho klienta nenutíte, vše trpělivě a řádně vysvětlíte a to je v dnešním světě bezskrupulózních finančních poradců příjemná změna.

Přejeme Vám mnoho spokojených klientů.

Kafkovi 24.8.2020 Pardubice


Paní Semonskou jsme požádali o pomoc již podruhé, protože první spolupráci v nás zanechala jen ten nejlepší dojem. A i tentokrát nás paní Semonská přesvědčila o tom, že kontaktovat ji je to nejdůležitější, co člověk ohledně hypoték může udělat.

Byli jsme zmateni, jak nejlépe řešit naši komplikovanou situaci. Paní Semonská naše velmi náročné představy proměnila v realitu a v mnohém ji předčila. Poradila, vyjednala s bankou výjimky, které byly potřeba a díly nimž jsme ušetřili mnoho peněz. Řídila spolupráci všech zúčastněných osob tak, že vše proběhlo jak má, bez sebemenšího zdržení či problému. Vše zařídila velmi rychle, profesionálně. Moc Vám za to vše děkujeme.

Až budeme potřebovat další hypotéku, zase se ozveme. Protože nemáme čas ani nervy porovnávat nabídky bank a vyjednávat s nimi. A nevíme, čeho všeho bychom mohli využít, aby to pro nás bylo nejvýhodnější. Ale víme, že Vy to máte zmapované, navrhnete vždy řešení na míru, které bude pro nás nejvýhodnější a dokážete ho vyjednat. V rekordním čase, s milým přístupem.

Ještě jednou moc děkujeme za skvěle odvedenou práci, byla radost s Vámi spolupracovat.

Věra Hanáková a Aleš Reiský | 14.8.2020 Pardubice


Vypadá to, že jsme konečně ve zdárném konci. Byl to tedy rozhodně životní zážitek, ještě s celou situací okolo koronaviru, který nám to celé prodloužil o dobrý měsíc. 
Rád bych poděkoval za veškerý servis a služby během zařizování četných vyjímek a za zařizování veškerého papírování.
Za celou dramatickou cestu za bytem, kdy nás ke konci začaly výrazně tlačit i termíny s pronajatým bytem, jsem měl občas chuť toho všeho nechat, ale naštěstí jste mi vždy ochotně pomohly a z každé té situace se našlo východisko. Až to dospělo do bodu, kdy se stalo neuvěřitelné - přestěhovali jsme se do nového :)

Ještě jednou díky. Jste nejlepší!

Ondřej Binar | 8.6.2020 Praha 


 

Uběhl již více než půlrok od koupi naší nemovitosti. I po této dlouhé době vnímáme oslovení paní Semonské stále jako jeden z nejlepších kroků, jaké jsme kdy mohli učinit. Beze srandy. Spolupráce s ní byla pro nás zcela zásadní, a to nejen kvůli získání hypotéky samotné, ale především pro potřebnou rekonstrukci našeho domu.

Náš případ byl poměrně specifický a složitý. Na začátku nám banka nabídla hypotéku pouze na koupi nemovitosti. S "odřenýma ušima"! To, co pro nás dokázala paní Semonská během pár týdnů vykouzlit je skoro až těžko uvěřitelné. Díky ní jsme mohli náš stoletý palác nejen koupit, ale máme k dispozici i nemalou sumu na jeho kompletní rekonstrukci a opětovné uvedení do obyvatelného stavu.

O vyjednaných podmínkách hypotéky ani nemluvě. A to je jen zlomek odvedené práce. Veškerý servis a komunikace jsou na nejvyšší úrovni. S paní Šmejkalovou jsou sehraná dvojka a odvádějí rychlou, naprosto precizní práci. Přístup mají vstřícný a přátelský. My s nimi spolupracujeme nadále a doporučujeme a chválíme je všude, kudy chodíme. Je to radost.

Nebojte se je oslovit, rozhodně nebudete litovat!
Zdeňka a Honza 3.5.2020 Hradec Králové

Dobrý den, paní Semonská,

chtěl bych poděkovat Vám i paní Šmejkalové za zprostředkování výhodného hypotečního úvěru. Schůzky probíhaly vždy v příjemné náladě, bez časového nátaku, stejně tak písemná a telefonická komunikace. 
Bez Vašich služeb bych si s hypotečním úvěrem a čerpáním nevěděl rady.

Po schválení hypotečního úvěru budu s Vámi spolupracovat i nadále z důvodu čerpání hypotéky na výstavbu rodinného domu. Během konzultací jsem díky Vaší pečlivé přípravě porozumněl všem následujícím krokům čerpání hypotéky a souvisejícím zákonům či vyhláškám.

Klienti u Vás naleznou pochopení, ochotu, rychlou a včasnou odezvu a odborné znalosti. Vaše služby bych doporučil i dalším klientům.
Bc. Michal Prešinský 16.2.2020 Hradec Králové

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval paní Ing. Semonské a její kolegyni paní Šmejkalové, za vyřízení hypotéky na výstavbu v rekordním čase.

Paní Semonská mi vždy vyšla vstříc ohledně schůzek a jednání s ní bylo velmi příjemné a profesionální. Sjednání hypotéky se jevilo jako velice jednoduchá věc, i když to tak není.

Všem velice doporučuji spolupráci.
Ondřej K. 6.2.2020 Klenovka

Dobrý den, paní Semonská,

chtěli bychom Vám i Vaší asistentce paní Šmejkalové poděkovat za profesionální přístup a perfektně odvedenou práci při řešení naší hypotéky.

I když náš případ nebyl vůbec jednoduchý, vyřešila jste vše na výbornou. Všechny schůzky probíhaly vždy s úsměvem a v dobré náladě.

Vaše služby můžeme všem vřele doporučit.
Honza a Iveta Z. | 23.1.2020 Pardubice

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou velmi poděkovali paní Ing. Semonské a její kolegyni paní Šmejkalové a zároveň bychom tento tým doporučili novým klientům při sjednávání hypotéky.

Jejich preciznost a znalost v oboru nás mile překvapila a velmi potěšila. Paní Semonská nás během přípravy a schvalování hypotečního úvěru průběžně kontaktovala a podrobně vysvětlovala nové skutečnosti. Vždy měla vše nachystané "v mašličkách". Byla též schopna nám zařídit opakované snížení úrokové sazby během schvalování úvěru.

Nyní, po schválení hypotečního úvěru stále s paní Semonskou a paní Šmejkalovou spolupracujeme, jelikož domek jsme ještě nedostavěli.

Proto znovu můžeme s klidným svědomím všem doporučit jejich služby (a to již samozřejmě činíme nejen touto cestou).
Petra Matoušková a Karel Němec 11.1.2020 Barchov 

Vážená paní inženýrko Semonská,

rádi bychom Vám poděkovali za profesionální přístup při zprostředkování hypotéky na koupi rodinného domu a vyřízení všech souvisejících náležitostí. Bez Vašich zkušeností, rad a doporučení bychom se jen těžko zorientovali ve velkém množství požadavků, které hypotéka obnáší. Veškeré kroky a úkoly jste nám perfektně vysvětlila, takže se pro nás vyřízení hypotéky jevilo jako jednoduchý proces. Také děkujeme za vyjednání nadstandardních podmínek a osobní přístup, se kterým Vy i kolegyně Šmejkalová řešíte požadavky svých klientů. Vaše služby určitě doporučujeme všem, kdo chtějí mít jistotu, že spolupracují s profesionálem, který svému oboru opravdu rozumí. 

Jsme moc rádi, že jsme byli ve Vaší péči a s manželkou Vám přejeme, ať se vše daří a máte mnoho spokojených klientů.
Ondřej a Zuzana Hurtovi | 2.12.2019 Česká Třebová

Chtěli bychom moc poděkovat za vyřízení naší hypotéky, která nebyla zrovna z nejjednodušších, navíc na celkem vysokou částku.
Ing. Zuzana Semonská skutečně ví co dělá, své práci brilatně rozumí. Ohromila nás nejen svými hlubokými znalostmi jednotlivých produktů a procesů, ale i naprosto profesionálním přístupem, ukázkovou komunikací a empatií. Stejně tak můžeme hovořit o její tajemnici, paní Šmejkalové.
Tento tým šlape jako "dobře namazaný stroj", a do toho ještě zvládá kolem sebe sířit optimismus a pozitivní energii.
Na rozdíl od většiny rádoby "finančních poradců" (myslíme takové, co nemají žádné vzdělání ani praxi v oboru, zato se často honosí "certifikátem" z nějakého víkendového kurzu, a mají pocit, že to k výkonu této činnosti úplně stačí), kteří bezpochyby umí spočítat jen velikost své provize, nám Ing. Semonská skutečně ušetřila nezanedbatelné finanční prostředky.
Jsme rádi, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále, v průběhu výstavby nového RD.

Služby ekonomické kanceláře Ing. Semonské můžeme vřele doporučit všem - bez ohledu na místo bydliště. Jsme totiž z Jihomoravského kraje, a přesto nám stálo za to řešit finanční záležitosti až v Pardubicích.

Děkujeme moc.
manželé Houdkovi | 26.11.2019 Lanžhot

S pani Semonskou spolupracujem už druhy krat pri riešení hypotéky na bývanie. Považujem ju za odborníka v obore, za osobu s velkou trpezlivosťou nad klientami, ktori nerozumeju problematike, ale čo je najdöležitejšie, absolutna dövera a spoľah v riešeni uveru, komunikaciii s bankou či realitnou kancelariou bez zavadzania a narovinu.

Pani Semonsku rozhodne doporučujem každému, kto rieši kupu a financovanie nehnutelnosti.
manželé Kelemenovi | 12.11.2019 Pardubice

Vážená paní Ing. Semonská, paní Šmejkalová,

ráda bych vám poděkovala za vaše profesionální služby, lidský přístup a nasazení s jakým pracujete.

Změnily jste mi pohled na finanční poradce jako takové. Pojem "finanční poradenství" nabývá se vašem pojetí úplně jiný význam, než s jakým jsem se dosud setkala. To, co se pro mě do roku 2019 zdálo nemožné, se s vámi stalo naprosto reálné a pro mě jako klienta naprosto bezstarostné.

Ráda bych vyzdvihla vaši spolehlivost a pravdomluvnost, která se v dnešní době už tak často nevidí, skvělou a rychlou komunikaci a hlavně perfektní práci, která často sahala až nad rámec vašich povinností.

DĚKUJI, že jsme mi pomohly splnit jeden z mých snů.
Lenka Říhová | 26.10.2019 Klenovka

Chtěli bychom poděkovat Ing. Semonské za její práci a přístup při zařizování hypotéky.
Díky jejímu přístupu jsme jako naprostí laici byli perfektně seznámeni se všemi podmínkami a překážkami, dobře jsme tak věděli do čeho jdeme. Její profesionalitu dokazuje to, že jsme se prakticky nemuseli o nic starat. Vše zařídila ve spolupráci se svojí asistentkou pí. Šmejkalovou za nás. 

Tímto nejen, že děkujeme, ale zároveň maximálně doporučujeme její služby.
Nela a Václav Novákovi | 15.10.2019 Chrudim

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat paní Ing. Semonské a paní Šmejkalové za jejich výbornou práci při vyřizování hypotéky.
Všechny podklady a infomrace byly vysvětleny naprosto polopaticky a detailně. Přestože můj případ nebyl vůbec jednoduchý, podařilo se vše vyřídit během několika měsíců a jako bonus s úrokovou sazbou o 0,8% nižší než byl původní záměr.
Jelikož se jedná o výstavbu nového domu, domluvili jsme se na spolupráci během průběžného financování výstavby.

Spolupráci s paní Semonskou můžu doporučit.
Štěpán | 30.9.2019 Hradec Králové

Chceme poděkovat paní Ing. Semonské a její asistentce paní Šmejkalové za perfektní a vstřícnou spolupráci při zprostředkování hypotečního úvěru pro výstavbu RD.
V první řadě bychom chtěli vyzdvihnout ochotu při jednání, naprostou časovou flexibilitu a v neposlední řadě profesionální přístup a to vše ve srozumitelné formě.
Komunikace a aktuální informace nám jsou sdělovány téměř okamžitě telefonicky a emailem, vždy podle stanoveného plánu, kde máte vypsaný krok za krokem, v jaké fázi se nacházíte a co proto přesně udělat.

Doporučujeme a dále již nehledejte, zde dostanete dokonalý servis!
manželé Langnerovi | 24.9.2019 Pardubice

Paní Semonská je naprostá špička ve svém oboru. Můžeme o ní mluvit pouze v superlativech. Klientovi vyhoví v požadavcích nad rámec možností a povinností. Je precizní, co slíbí to dodrží, neustále komunikuje a informuje o každé změně. Naprosto zbourala náš stereotypní pohled na finanční porace. Doporučujeme tedy každému, kdo potřebuje tyto služby, aby paní Semonskou kontaktoval. Jsme naprosto spokojení.
Pavel Janovský a Simona Lovecká | 18.9.2019 Černá u Bohdanče 

Dobrý den,

pokud si myslíte, že je nereálné zařídit hypotéku, stěhování a svatbu, tak jste na omylu. A nebo neznáte paní Ing. Zuzanu Semonskou a její asistentku pí. Šmejkalovou. S jejich profesionálním přístupem se sami o hypotéku nemusíte starat a v klidu si užijete předsvatební přípravy. A pak už jen stačí se jako pan a paní nastěhovat do vlastního.

Některým se to může zdát jako snadno proveditelné, ale věřte mi, není. Když jste čerstvý sbsolvent s pár našetřenými korunami a snem bydlet ve vlastním, druhá polovička doktorand, a společný příjem činí 40 tisíc, většina finančních poradců Vám řekne, že jste naivní mladíci, kteří nevědí nic o světě. Ne však paní Semonská. Se všemi potížemi (a že jich nebylo málo) si dokáže poradit a Vám poradí to nejlepší řešení - zda si ho vyberete, je už jen na Vás.

Paní Semonská, paní Šmejkalová, moc vám děkujeme za Vaši profesionalitu, za ušetřené peníze i čas. Jednou, až budou v obdobné situaci naše děti, upřímně doufáme, že se budou moci také obrátit na někoho tak spolehlivého a pečlivého, jako jste vy. DĚKUJEME.
Nikola Juránková a Jan Smolík 15.9.2019 Choltice

Dobrý den,
rádi bychom poděkovali paní Ing. Semonské a její asistentce paní Šmejkalové za jejich péči při zařizování hypotečního úvěru na koupi pozemku. Spolupráce byla vysoce profesionální včetně poskytnutí nadstandardních služeb, které nám značně snížily starost o to, aby vše proběhlo v pořádku.

Díky přehledu a zkušenosti pí. Semonské v ekonomických a finančních okruzích jsme se tak dostali na výhodnější podmínky hypotéky, než jako zaměstnanec banky. Takže můžeme vřele doporučit.

Děkujeme
Jaroslav a Kristýna 11.9.2019 Dolní Ředice

Rádi bychom chtěli poděkovat paní inženýrce Semonské za její profesionální přístup a ochotu při řešení a vyřizování naší hypotéky.
Hlavně bychom chtěli moc ocenit nasazení, snahu a trpělivost při řešení našeho nejednoduchého případu. Paní Semonská je milá a přátelská a vždy byla ochotná nám se vším poradit a na čemkoli se domluvit.
Schůzky byly vždy domlouvány s ohledem pro obě strany a byly vedeny velice profesionálně a vždy tak, aby vše bylo přehledné a jasné. Věříme, že paní Semonská je odborníkem ve svém oboru.
Naše poděkování při jednáních patří také paní asistence Šmejkalové, která s námi vždy ochotně a mile komunikovala a vždy se snažila co nejdříve vyjít vstříc pokud bylo třeba.

Určitě všem můžeme doporučit služby paní Semonské.

Přejeme hodně štěstí a zdaru do budoucna
 Martin a Veronika | 3.9.2019 Nechanice  

Chtěl bych poděkovat p. Semonské a její asistentce p. Šmejkalové za velice ochotnou a profesionální pomoc při výběru a následném vyřizování hypotéky. Ocenil jsem velice přehledné a důkladné zpracování potřebných informaci ať už pro výběr banky nebo pro samotné čerpání úvěru.

Moc děkuji
Petr | 26.8.2019 Pardubice

Dobrý den,

chtěl bych tímto velice poděkovat Ing. Semonské za její vstřícný a profesionální přístup při vyřizován mé hypotéky na dům v rámci developerského projektu.

Ing. Semonská byla vždy velmi milá a připravená odpovídat na veškeré mé zvídané dotazy, stejně jako dokázala rychle a efektivně řešit veškeré zádrhely, které na nás nachystaly podmínky pro získání hypotečního úvěru. Vše dotáhla do zdárného a velmi úspěšného konce, čímž mi ušetřila spoustu starostí i peněz.

Velký dík patří také její milé a šikovné asistentce paní Šmejkalové, která byla vždy ochotná a profesionální.

Služby Ing. Semonské budu vřele a s naprosto klidnou duší všem dále doporučovat.
Karel Bjaček | 15.8.2019 Chrudim

Dobrý den,

rádi bychom vyjádřili maximální spokojenost. 

Od začátku bylo vše na profesionální úrovni. Bez paní Ing. Zuzany Semonské bychom realizaci úvěru těžko zvládli. Je to mladá, inteligentní a ambiciózní paní, která miluje svoji práci a nezná slovo nejde. Její profesionální přistup a servis ve věcích financí je komplexní a spolehlivý. 
Oceňujeme její lidskost, houževnatost a také to, že tuhle práci dělá slušný člověk, pro kterého je důležitý dobrý pocit z odvedené práce.

S prací Ing. Semonské jsme velmi spokojeni, plně jí důvěřujeme a můžeme vřele doporučit.
manželé Tomešovi 3.8.2019 Rabštejnská Lhota

Vážená paní Semonská,

rádi bychom Vám tímto poděkovali za Vaše profesionální a komplexní služby při získání a následném čerpání hypotečního úvěru na výstavbu rodinného domu. Jak již bylo řečeno, hypotéka nekončí schválením, nýbrž vyčerpáním celkové částky a tento zdlouhavý proces bychom bez Vaši pomoci zvládli jen těžko.

Paní inženýrka Semonská má profesionální jednání, je velice milá, empatická a vše vysvětlí a dokončí do posledního detailu. Naše poděkování patří i asistentce paní Semonské, paní Šmejkalové, která s námi vždy také ochotně a profesionálně komunikovala.

Vzhledem k odbornosti, vstřícnému přístupu a zkušenostem v oboru, můžeme všem s čistým svědomím doporučit, aby se při řešení situace, která souvisí s bydlením, obrátili přímo na Vás.

Přejeme Vám hodně spokojených klientů a pevné zdraví.
                                       manželé Rybárikovi 16.7.2019 Klenovka - Přelouč

Čerpání hypotéky nekončí podepsáním smlouvy. Následný postup čerpání, pojištění atd. jsou pro laika  celkem složitým procesem. Proto jsme moc rádi, že i v tomto procesu jsme mohli spolupracovat s paní Semonskou a její asistentkou.

Jejich aktivita, odbornost a pozitivní přístup nám ušetřili nejen nervy, ale i nemalé finanční prostředky.

Moc děkujeme.
manželé Veverkovi 18.6.2019 Pardubice

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat paní Semonské a paní Šmejkalové za velice vstřícné a profesionální jednání při vyřizování naši hypotéky.

Po celou dobu byli maximálně ochotné nám se vším pomoci. Ochota a vstřícnost se v dnešního době cení a proto je vřele doporučuji všem, kteří si budou o hypotéku žádat.

Přeji jim mnoho úspěchů v jejich práci a hodně spokojených klientů.
manželé Neradní | 7.5.2019 Třešť

Vážená paní Semonská,

dovolujeme si Vám poděkovat touto formou za skvělou práci a maximální součinnost při získání hypotečního úvěru.

Vašim aktivním a zodpovědným přístupem jsme měli pocit plné podpory, v naší komplikované situaci, v úskalích při získání hypotéky i možnostech vylepšení podmínek při jednání s bankou, včetně administrativní podpory.

Díky Vašim svědomitým službám můžeme jen konstatovat, že svěřit své náročné rozhodování profesionálovi ve Vaší osobě, bylo rozhodnutí vlastně nejdůležitější.

Přejeme do další práce mnoho spokojených klientů, plno sil a pevné zdraví. 
Petr Baďura a Kateřina Kay | 28.4.2019 Černá u Bohdanče

Dobrý den,

chtěl jsem Vám ještě dodatečně poděkovat za sjednání nové fixace.

Myslím, že se nám vše podařilo vyřešit podle našich představ. Od začátku byla komunikace rychlá a Vaše odpovědi jasné a k věci. Na osobním setkání jsme se pak rychle posunuli k cíli. 

Manželka pak ocenila Vaše shrnutí všeho podstatného před podpisem dodatku k úvěrové smlouvy. Takže teď už jen vše splatit :o)

Ještě jednou díky a ať se Vám daří.
Zbyněk a Kristýna Říhovi | 18.4.2019 Chrudim

Děkuji Ing. Zuzaně Semonské a její paní asistentce za opakovaně velmi vstřícný a profesionální přístup od důkladného vysvětlení postupu až po vyřízení náročné administrativy.

Mohu jen doporučit.

Martin Čáp 4.4.2019 Choteč


Chtěl bych moc poděkovat kanceláři Ing. Semonské za komplexní služby při vyřizování hypotečního úvěru na koupi bytu.

Očekával jsem, že koupě a především zajištění financování formou hypotečního úvěru bude administrativně nesmírně náročný, složitý a zdlouhavý proces.

Díky Ing. Semonské jsem byl až překvapen, jak jednoduché může vše být, pokud se obrátíte na skutečného odborníka.

Pro její profesionální a vstřícný přístup a neuvěřitelný přehled a zkušenosti v oboru mohu všem jen doporučit, aby se při řešení situací souvisejících s financováním bydlení obrátili s důvěrou právě na ni.

Děkuji za spolupráci a přeji mnoho stejně spokojených klientů. 

Aleš | 15.3.2019 Pardubice 


Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat paní inženýrce Semonské a jejímu týmu za pomoc při zprostředkování hypotéky na koupi bytu v rámci developerského projektu. 

Vše proběhlo rychle a na nenadálé problémy dokázala pružně zareagovat a profesionálně vyřešit. Rádi Vaše služby doporučíme.

Děkujeme a těším se na další spolupráci

František a Renata | 4.3.2019 Brno


Paní Ing. Semonskou moc doporučujeme, je milá, upřímná, pracovitá. Velmi nám pomohla a vše dotáhla do konce k naší spokojenosti. Není věc, s čím by si nevěděla rady, vše do puntíku naplánované a tím pro klienta usnadněno.

Velké díky patří také i výkonné asistentce, velmi milé a ochotné Haně Šmejkalové.

Mockrát děkujeme.

manželé Dusbabovi | 20.2.2018 Obědovice


Dobrý den,

tímto bychom chtěli velmi poděkovat za pomoc při zprostředkování hypotéky na koupi bytu v developerském projektu. Vzhledem k tomu, že jsme si již hypotéku brali předtím a vše vyřizovali víceméně sami, měli jsme možnost srovnání.

Velmi oceňujeme Vaše profesionální a zároveň lidské jednání. Vše bylo pro nás prakticky bez starostí a ve srovnání s minulou zkušeností jistě každému doporučím, aby se na Vás obrátil. Vědět o Vás před pár lety, jistě bychom ušetřili nejen čas a nervy.

Děkujeme

manželé Briatkovi | 5.2.2019 Kolín


Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Semonské a jejímu týmu za profesionální přístup při vyřizování hypotečního úvěru na koupi na našeho domu. 

Vše proběhlo rychle, bez komplikací a s radostí Vaše služby doporučíme všem svým známým a přátelům. 

                                                                                            Libor a Kateřina | 11.12.2018 Nechanice


Vážená paní Semonská,

rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za vyřízení hypotečního úvěru, od vyhledávání nejlepšího řešení, až po samotnou realizaci.
Provedla jste nás celým procesem s osobitým přístupem a po celou dobu jsme Vám mohli plně důvěřovat.

Obzvláště děkujeme za pomoc při řešení komplikací, které nastaly. Jsme si vědomi, že to bylo nad rámec Vašich povinností.

Vaše služby můžeme jednom doporučit.

                                                                                     manželé Dvořákovi | 24.10.2018 Pardubice


Dobrý den,

rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování hypotéky na dům. Velice si vážíme Vašeho profesionálního přístupu a lidskosti, kdy jste nám vše vysvětlila a mnohé za nás vyřešila. I když to občas nebylo vůbec jednoduché, vše jste zvládla na výbornou a můžeme Vás jenom doporučit.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

manželé Sýkorovi | 2.7.2018 Barchov 


Dobrý den, paní Semonská,

 tímto bychom chtěli s manželkou poděkovat Vám i Vašemu týmu za profesionální  a osobitý přístup.

Na doporučení mých kolegů jsme oslovili paní Semonskou s nákupem pozemku, výstavbou rodinného domu a refinancováním úvěru na byt. I přes vzniklé problémy, keré v průběhu nastaly, dokázala vždy paní inženýrka pružne zareagovat a vše rychle vyřešit.

Paní inženýrku můžeme všem vřele doporučit, je to profesionál na správném místě.

manželé Lokočovi | 21.6.2018 Starý Mateřov


Služby paní Ing. Zuzany Semonské jsme s manželkou vyhledali na doporučení hned několika našich blízkých přátel a rozhodně toho nelitujeme. 
I přes četné komplikace našeho případu jsme se díky jejím znalostem hypotečního útrhu dostali do fáze, že můžeme začít stavět náš vysněný dům. 
Celým procesem nás provedla tak, abychom tomu plně rozuměli, našla nejlepší možné varianty a s bankou dohodla ty nejpříznivější podmínky. Stejnou zkušenost mají i tři mí přátelé, kteří jí na mé doporučení oslovili. 

Pokud hledáte spolehlivého hypotečního poradce, zavolejte do kanceláře paní Semonské. 

Ivan a Markéta | 18.6.2018 Staré Jesenčany


Dobrý den, paní Semonská, 
moc děkujeme za milé, vstřícné a věcné jednání ohledně našeho hypotečního úvěru.

S Vašimi službami jsme byli moc spokojení a můžeme Vás jen doporučit.

                                                                                   manželé Hatašovi | 17.8.2018 Přelouč


Se službami paní Semonské jsem byla nadmíru spokojená. Rychlé jednání, přímá komunikace bez kliček,
osobní zájem, i při komplikovanosti mého případu bravurní a rychlé zvládnutí, včetně zprocesování. 

Maximálně doporučuji

                                                                                               Nikola Havlíková |15.6.2018 Slatiňany


Rádi bychom Vám poděkovali za Vaše profesionální a rychlé jednání při zprostředkování hypotéky.
Vše bylo do detailu vysvětleno a spousta věcí zařízena bez naší účasti.

Děkujeme a vřele doporučujeme.

                                                                                  manželé Kapplovi | 10.5.2018 Vysoká nad Labem


Na poradenské služby paní Semonské, jsme s přítelkyní přišli přes realitní makléřku, která nám ji doporučila na základě kladných ohlasů svých klientů.
My se k těmto ohlasům přidáváme. Měli jsme pár problémů, které se vždy podařily úspěšně vyřešit a díky tomu se nám podařilo hypotéku získat.

Takže pokud někdo váhá služby paní Semonské využít, za nás ji mohu doporučit. Má spoustu výborných spolupracovníků, díky kterým, je jednání vždy věcné a příjemné.

                                                                       L. Veselý a A. Mittermayerová | 16.4.2018 Doubravice


Dobrý večer, paní inženýrko,
celá záležitost naší koupě nemovitosti v Pardubicích je zdárně ukončena, jsme vlastníky a začali jsme podle plánu splácet úvěr.
Chtěli bychom Vám poděkovat za vyřízení a pomoc u finančních i administrativních náležitostí spojených s koupí a vlastním převodem vlastnictví na Katastrálním úřadu.
Oceňujeme Váš profesionální přístup, rychlost vyřízení celé věci a vynaložené úsilí a vstřícnost při vyřešení nestandardních problémů, které se neočekávaně vyskytly.  

Přejeme Vám hodně profesních i osobních úspěchů

                                                     Mgr. Věra Hanáková, JUDr. František Hanák | 20.3.2018 Hlinsko


Spolupráci s Ing. Zuzanou Semonskou si nemohu vynachválit. Její profesionální a zároveň milý přístup mi byl velmi blízký.
V průběhu zařizování hypotéky mi, jako naprostému laikovi, byla schopná přesně říct, jak bude vše probíhat a jasně zodpovídala mé časté dotazy.
Výsledné vyjednané podmínky hypotéky byly opravdu výborné a utvrdily mě v tom, že je to člověk na správném místě.

Doporučuji Ing. Semonskou dále naprosto s čistým svědomím.

Moc Vám děkuji.

                                                              Bára Pekárková | 15.3.2018 Pardubice


Kontakt na paní Semonskou a její tým jsem získala v minulosti díky pozitivním zkušenostem kamarádky. 

S žádostí o řešení hypotečního úvěru, jsme se proto s manželem obrátili přímo na ni. Z praxe oba dobře víme, že spolupráce s odborníkem ušetří čas, nervy i peníze. Přesně to se nám díky spolupráci s paní Semonskou podařilo.

Hypoteční úvěr jsme s ní vyřešili pružně, rychle a bez jakýchkoliv problémů.

                                                                                            Livie a Radek | 9.3.2018 Pardubice


Paní Semonskou mi doporučili kolegové a přátelé s tím, že její služby a ochota jsou nadstandardní a přístup přátelský. Proto jsem se na ní obrátil i já s prosbou o poradenství a zajištění financování výstavby rodinného domu, včetně nákupu pozemku. 

Paní Semonská mi zprostředkovala hypotéku na výstavbu a nákup pozemku s úžasnými podmínkami a celkově mi pomohla při nákupu pozemku, a to i přes spoustu problémů a úskalí. A v neposlední řadě, mi jako "finančnímu laikovi", vždy vše vysvětlila a jakýkoliv můj dotaz rychle a srozumitelně zodpověděla.

Paní Semonské patří ode mě velký DÍK.

Jiří Čermák | 12.2.2018 Pardubice


Při řešení financování výstavby rodinného domu, jsme se setkali s několika finačními poradci. Jejich forma práce a nabízené produkty však byly pro nás dosti nejasné. 

Na doporučení jsme tedy oslovili paní Semonskou se zakázkou vyřízení hypotéky od A do Z. Při první schůzce jsme si byli jistí, že je to finanční poradkyně, kterou hledáme a že jí budeme důvěřovat. Opravdu jsme se nezklamali - profesionální přístup, komunikace a vždy něco navíc, jak od paní Semonské, tak i celého týmu, nás i přes současnou komplikovanou situaci ve vyřizování hypoték dovedli až ke kýženému cíli. 

Dnes již máme podepsáno, skvělé podmínky hypotéky a jsme rádi za naši volbu. Nezbývá než moc poděkovat a doporučit dál: 
"Opravdu se nemusíte bát, paní Semonská je správná volba." 

                                                                                       manželé Veverkovi | 19.12.2017 Pardubice


Ačkoliv to už vypadalo, že hypotéku nedostaneme, když se do našeho případu vložila paní Semonská, začali jsme mít naději na světlejší vyhlídky. Naše situace nebyla vůbec jednoduchá, ale paní Semonská vše zvládla a hypotéku jsme dostali!

Žasli jsme nad kvalitou služeb a způsobem, jakým paní Semonská jedná. Naprosto vše měla pod kontrolou, vše vysvětlila, do detailu s námi probrala a my jsme se cítili opravdu v dobrých rukách.

Pokud hledáte opravdu dobrého finančního poradce, který s Vámi bude jednat na rovinu, nebude Vám věšet bulíky na nos, ale přitom udělá vše, abyste byli spokojeni, tak jste ho právě našli.

S paní Semonskou nešlápnete vedle.

manželé Žílovi | 23.11.2017 Lázně Bohdaneč


Dobrý den,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za veškerou podporu s řešením hypotečního úvěru. Oceňujeme profesionální přístup a obdivujeme rychlost v jednání, flexibilitu a ochotu, se kterou se nám dostává Vaší odborné pomoci.

Jaromír a Pavlína | 16.11.2017 Dříteč


Milá paní Semonská,

touto cestou bychom Vám rádi poděkovali za zprostředkování hypotéky pro stavbu rodinného domu.

Měli jsme schůzku s několika hypotečními poradci, ale po pár minutách ve Vaší kanceláři, jsme věděli že "jste ta pravá". Zaujal nás Váš profesionální, ale zároveň lidský, přístup a také příjemné a usměvavé vystupování. Vždy jste nám vše řádně vysvětlila a ze schůzek jsme odcházeli plně informovaní.

Vaše služby určitě rádi doporučíme svým známým.

Do budoucna Vám přejeme spoustu spokojených klientů.

Nikol Borovcová a Petr Krosnář | 13.11.2017 Veská


Dobrý den, paní Semonská,

chceme Vám poděkovat za zpracování hypotéky na dům a vše, co s tím souviselo. V našem případě tedy i za komunikaci s bankou, ohledně předčasného splacení našeho stávajícího úvěru bez sankcí. To nám ušetřilo nemalé finanční prostředky.

Velmi oceňujeme i nabídku následného servisu po uzavření hypotéky - přehledný návod, co je v jaké fázi potřeba zařídit, a vyřízení některých kroků za nás.

manželé Janečkovi | 07.11.2017 Doubravice


Se službami paní Semonské máme dlouholeté zkušenosti. Pomáhala nám vyřizovat v roce 2012 náši první hypotéku a s její orientací, přehledem v oboru a přístupem ke klientům jsme ani vteřinu neváhali a obrátil se na ni letos podruhé s prosbou o refinancování hypotéky při skončení fixace.

Ačkoli náš požadavek nebyl jednoduchý a zahrnoval tři vzájemně propojené transakce, poradila si bravůrně a k naší velké spokojenosti. Vetšinu administrativy zvládne zcela ve své režii a pro nutné kroky nás - laiků, poskytne jasný a přehledný návod. Ohlídá termíny, na dotazy odpovídá včas a jedná s úsměvem.

Děkujeme a s radostí doporučujeme.

manželé Novotní | 1.11.2017 Pardubice


Dobrý den, paní Semonská,

rádi bychom Vám poděkovali za opravdu profesionální a lidský přístup při řešení hypotéky na náš dům.

Smekám před úrovní služeb, které jste nám poskytla. Co se domluvilo, to platilo, vše bylo vysvětleno a hlavně zajištěno, dle naší dohody. Oceňujeme především Váš proaktivní přístup a nalezení vhodného řešení v naší situaci.

Přejem mnoho dalších spokojených klientů a těšíme se na další spolupráci.

manželé Hájkovi | 29.10.2017 Chrudim


Na Ing. Semonskou jsem se obrátil za účelem zajištění úvěru pro nákup nemovitosti. Spolupráci s ní mohu všem vřele doporučit. V praxi jsem se setkal s řadou finančních poradců. Na rozdíl od většiny z nich, Ing. Semonská své práci skutečně rozumí a vykonává ji s velkou energií. Podařilo se jí vyjednat v bance pro mě velice zajímavé podmínky a vše mi připravila do té míry že mi zbývalo pouze podepsat. Musím také ocenit nejen podmínky samotného úvěru, ale také to, že jsem se nemusel de facto o nic starat. Vše proběhlo v klidu a bez zmatků, což ocenili i prodávající. V době, kdy vyřízení úvěru vyžaduje značné množství podkladů a administrativy, byla tato skutečnost velice příjemná.

Nešlo tak o první ani poslední případ, kdy jsem se na Ing. Semonskou a její tým obrátil.

JUDr. Jiří Kos, MSc. | 26.10.2017 Pardubice


Dobrý den, paní Semonská,

chtěli bychom Vám já i manželka upřímně poděkovat za Vaše služby, které jste pro nás udělala. Byli jsme velmi spokojeni od začátku do konce spolupráce s Vámi. Jelikož moje práce je velmi časově náročná a manželka je na "mateřské dovolené" :) hodně jsme ocenili, že jsme nemuseli nikam chodit a vyřizovat různé úřady a nevím co ještě všechno.
Od začátku jsem byl u Vás v kanceláři myslím jednou na schůzce a pak už jsem šel rovnou podepisovat smlouvu o hypotéce do banky. Navíc jste nám vybrala ten nejlepší produkt, protože úroky mi příjdou velmi slušné. Jako obyčejný řidič kamionu bych určitě sám nevěděl jak na to všechno.

Prostě naprostá spokojenost můžu Vás vřele doporučit. Určitě bychom někdy příště (ikdyž doufám, že už další hypotéka nebude) zase zvolili spolupráci s profesionálem v oboru jako jste Vy paní Semonská. Ještě jednou děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených klientů jako jsme byli my.

manželé Cimburkovi | 23.10.2017 Doubravice


Milá paní Semonská,

chtěli bychom Vám velice poděkovat za Vaše profesionální služby a skvělé jednání.

S manželem jsem se rozhodli pro hypoteční úvěr na byt v Pardubicích a bylo potřeba rychlého jednání, neboť, jak jistě víte, dnešní doba si to žádá. Proto jsme se obrátili s důvěrou na Vás, neboť jsme získali informace, že jste ve svém oboru nejlepší. Mohu řící, že jsme si vybrali správně. Vaše služby a znalosti problematiky jsou neskutečné, vše jste za nás vyjednala, vysvětlila, připravila veškerou potřebnou dokumentaci a to doslova v rekordním čase, což by člověk neznalý problematiky ani nemohl zvládnout.

Jste velmi vstřícná, milá, profesionální a úžasná žena na svém místě. Vaše práce nám moc pomohla a vy jste nám ušetřila spoustu času, který můžeme věnovat naší práci či rodině. Pokud budeme někdy v budoucnu potřebovat odbornou pomoc při případné další hypotéce, určitě se na Vás obrátíme.

Vaše práce má smysl a zaslouží si obdiv a velký dík. Mohu Vás jedině doporučit ostatním.
Přejeme Vám s manželem mnoho dalších spokojených klientů, ke kterým se rádi přidáváme.

Pavlína a Pavel | 20.10.2017 Pardubice


Velice rád bych Vám a Vašemu týmu poděkoval za veškeré služby a pomoc při sjednávání hypotéky, a to od samého počátku, až po splnění závěrečných požadavků banky po vyčerpání úvěru. Oceňuji všezahrnující péči o klienta.

Zpočátku jsem návštěvu ve Vaší kanceláři bral především jaké si inspirativní setkání. V průběhu jendání jsem se však přesvědčil, že služby a přístup, které nabízíte, za spolupráci stojí. Musím říst, že spolupráce s Vámi se vyplatila a ušetřila mnoho času, starostí a patrně i prostředků.

Vše dopadlo na výbornou. Hypotéka umožnila naší rodině pořízení nového a samostatného bydlení v domě na kraji města. Vím jistě, že na spolupráci s Vámi rád vzpomenu a též rád doporučím svým přátelům.

Mgr. Jaroslav Vávra | Pardubice 18.10.2017


Chtěli bychom poděkovat paní Semonské a jejímu týmu za jejich milý, přátelský i profesionální přístup. Paní Semonská nám vždy vše trpělivě vysvětlila a správně poradila. Její služby jsme využívali dlouho - od července 2016 až do září 2017, něž jsme konečně vyčerpali hypoteční úvěr. Jsme rádi, že doporučení, které jsme na ni dostali, stálo opravdu za to.

Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme příjemnou spolupráci s dalšími klienty.

manželé Bendlovi | Chrudim 16.10.2017


Chtěla bych tímto poděkovat paní Semonské za zařízení refinancování hypotéky. Služby paní Semonské jsem využila již podruhé a stejně jako poprvé jsem jí velice vděčná. Netřeba psát, že paní Semonská ví, co dělá, všechno si pohlídá, řekne Vám do detailu, co je třeba kdy udělat a poskytne Vám plnou asistenci a podporu.

Tohle všechno u ní funguje na jedničku. Co víc však, a co si myslím, že ji odlišuje od ostatních, paní Semonská si Vás skutečně pamatuje. Pamatuje si Váš případ, okolnosti a důvody hypotečního úvěru. Máte pocit, že Vás opravdu zná a snaží se dělat hypotéku na míru nejen Vašim finančním možnostem, ale i Vaší osobnosti. Jedná napřímo, odhodlaně a čestně. Jsem si jistná, že její služby určitě ještě využiji.

Mgr. Alena Sedláková | 10.10.2017 Pardubice


Po třech letech se naše rodinka rozrostla o dceru Elišku a my plánovali nákup rodinného domu. Neváhal jsem ani minutu a pro pomoc s financováním jsem opět kontaktoval paní Semonskou. Věděl jsem, že je na ní 100% spolehnutí, poradí nám a převezme na sebe veškerou byrokracii, která se týká vyřízení odhadů, hypotéky, kupní smlouvy a dalších věcí. A to se tak i stalo. Díky tomu jsme mohli svůj čas a energii věnovat dceři a zařizování vybavení do našeho nového rodinného domu.

Ještě jednou velké díky Vám i Vašemu asistentovi p. Kačalkovi. Pokud bych v budoucnu opět řešil otázku bydlení, tak si Vás zase vyberu jako jeden z hlavních pilířů, o který se budeme moci opřít.

Děkujeme.

manželé Feltlovi | 2.10.2017 Chrudim


Vážená paní Semonská,

chceme Vám tímto poděkovat za profesionální, nicméně velmi osobní a v neposlední řadě pozitivní přístup při zpracování naší žádosti o hypotéku. Ačkoliv bylo od počátku jasné, že zprostředkovat naši hypotéku nebude zrovna jednoduché, věděla jste, co je cílem a šla jste za tím. S úsměvem jste vyřešila refinancování mimo výročí dvou hypoték, u nové hypotéky vyjednala velice zajímavé podmínky a zařídila nám možnosti čerpání, které byly dle předešlých poradců nemožné, nebo pouze slibované.

Velmi oceňuji komplexní služby, kdy jste měla o všem přehled a byla vždy minimálně o krok napřed. Nebylo tedy nutné o ničem přemýšlet, o nic žádat. Vše jste měla pod kontrolou a já se mohl věnovat rodině, práci, projektu. Finance jsou zařízené a do začátku výstavby nám zbývá již jen několik dnů.

Jste profesionál na svém místě a rádi bychom potkávali více lidí, jako jste Vy!

Srdečně Vám děkujeme!

manželé Uhlířovi | 19.9.2017 Pardubice


Paní Semonská,

chtěl bych Vám velmi poděkovat za zprostředkování hypotečního úvěru. Díky Vám jsem dosáhl na své vlastní bydlení, a to i přesto, že má situace nebyla lehká. Spolupráce s Vámi byla vždy přátelská a na osobní setkání jsem se těšil.

Nevidím sebemenší důvod, proč bych se na Vás znovu s radostí neobrátil.

Děkuji Vám a všem ostatním mohu jen doporučit.

Lukáš Weisser | 15.9.2017 Hradec Králové


Chtěla bych tímto poděkovat za spolupráci paní Semonské a jejímu týmu k poskytnutí služeb a přístupu z klientského hlediska k získání hypotéky. O první hypotéku jsme žádali prvně a to ke koupi bytu a byli jsme velmi spokojeni s komunikací a přístupem, ač to někdy bylo přímo jednoduché, vždy jsme našli s paní Semonskou řešení, jak danou situaci co nejlépe vyřešit. Poté co nám život přinesl i jiné možnosti, jsme se rozhodli byt prodat a začít stavět rodinný dům. I zde to nebylo úplně jednoduché. Kupříkladu ve splacení hypotéky před fixací jsme se ani trochu neorientovali. Vše jsme zvládli za pomoci paní Semonské a díky ní dosáhli na novou hypotéku.

Jsme velice rádi, že jsme mohli využít její dlouholeté zkušenosti, praxi a výbornou orientaci v oboru. Vřele doporučuji ostatním klientům kontkatování a využití služeb paní Semonské.

manželé Benešovi | 13.9.2017 Rosice nad Labem


Vážená paní Semonská,

rádi bychom Vám i panu Kačalkovi poděkovali za pomoc s financováním našeho bydlení. Velice si vážíme profesionálního, ale zároveň lidského přístupu, kterého se nám dostalo a velice ho oceňujeme. To, že svoji práci děláte srdcem a hypotéky opravdu umíte jsme se přesvědčili na vlasní kůži. Kontakt na Vás jsme získali doporučením a zcela určitě doporučíme dále.

Přejem Vám mnoho úspěchů a řadu spokojených klientů

Petr a Kateřina | 29.8.2017 Doubravice


Opravdu velké poděkování patří Ing. Zuzaně Semonské a jejímu týmu, nejen za profesionální přístup při zpracování našeho hypotečního úvěru, ale i za velkou ochotu, pochopení a hlavně lidský přístup v situacích, které ne vždy byly jednoduché a obnášelo i mítí pevné nervy, znalost ve finanční problematice, legislativě a připravenost na nečekané. Svým profesionálním přístupem však vše zvládla na jedničku a s časovým předstihem, proto ji s celým týmem můžeme vřele doporučit.

manželé Charvátovi | 14.8.2017 Doubravice


Vážená paní Semonská,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za perfektní práci odvedenou při získání financování našeho bydlení. Byli jsme nesmírně spokojeni s jednáním, přístupem a ochotou, kterého se nám od vás vždycky dostalo. V případě jakáchkoliv nejasností nám bylo vždy vše srozumitelně vysvětleno. Jen díky Vám jsme se přiblížili k našemu vysněnému domovu.

Spolupráci s Vámi můžeme každému jen vřele doporučit, ostatně Vaše služby si dovolíme využívat i do budoucna.

Velké poděkování patří samozřejmě i celému Vašemu týmu, zejména panu Kačalkovi.

Děkujeme, s pozdravem

manželé Slehovi  | 4.8.2017 Dříteč


Jako všechny páry jsme chtěli vlastní bydlení a proto jsme jako každý druhý museli řešit hypotéku. Jen při pomyšlení na schůzky s bankou a podobné procedůry nás jímala hrůza. Protože žádat v této době o hypotéku je složité a časově náročné. Nicméně nám známí doporučili paní Semonskou.

Hned při prvním setkání jsme byli rádi, že jsme dali na doporučení. Nikdy jsme se nesetkali s takto informovaným a cílevědomým člověkem. Neměli jsme zrovna snadné požadavky, ale paní Semonská nám vše důkladně vysvětlila, ve všem poradila a prakticky všechno zařídila.

Čímž jsme jí moc vděční. Po třech schůzkách jsme měli ve všem jasno a mohli jsme přestoupit k žádosti o hypotéku. Věříme, že by jsme si takto skvělé podmínky sami nevyjednali.

Opravdu mockrát děkujeme za pomoc a hlavně ušetřený čas.

manželé Pavelkovi | 30.07.2017 Lázně Bohdaneč


Vážená paní Semonská,

velice děkujeme za Váš přístup a neuvěřitelně rychlé jednání, díky kterému jsme dosáhli na naši hypotéku. Vaše nasazení bylo v našem případě opravdu bryskní a jsme přesvědčení, že s Vámi, jsme se nepustili na tenký led poplatků a kliček bank, ale pouze na přímou cestu k získání domova. Jsme velice rádi, že i nadále jste naším průvodcem a rádcem v oblasti, která je pro nás, jako asi pro většinu laické veřejnosti, španělskou vesnicí.

Velice přístup Váš a Vašeho týmu oceňujeme a vážíme si jej.

manželé Štětinovi | 09.04.2017 Chrudim


Vážená paní Semonská,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za profesionální a opravdu úžasný přístup. Za Vaši pomoc při řešení úvěru ze stavebního spoření před nějakým časem a nyní i při refinancování úvěru ze stavebního spoření na hypotéku. Ani jsme s partnerkou nečekali v začátcích, tak milé a rychlé jednání. Je to již nějaký čas co bydlíme konečně tzv. ve svém domku a jsme nadmíru spokojeni. O průběhu vyřizování i během opravdu celého procesu jsme byli velice dobře informováni. Celkově hodnotíme spolupráci velmi pozitivně, a to ve všech fázích nabídky, až po čerpání úvěru.

Paní inženýrku Zuzanu Semonskou všem vřele doporučujeme!

Ještě jednou děkujeme za Vaši píli a úsilí vše rychle a precizně vyřešit.
Ať se Vám daří! S pozdravem

Aneta Faltusová a Ondřej Zabilanský | 31.03.2017 Pardubice, Sezemice


Dobrý den paní Semonská,

chtěl bych Vám moc poděkovat za pomoc při získání hypotéky a financování koupě pozemku v obci Stéblová. Vůbec jsem nečekal, že vše proběhne takto bez problémů a s mou minimální účastí. Jednoznačně oceňuji Vaši samostatnost, profesionalitu a kontakty. Za celou dobu řešení hypotéky, až do vyplacení peněz jsem nezaplatil ani korunu poplatků, dokonce ani odhad nemovitosti a to vše se získaným úrokem jedním z nejnižších na trhnu.

Dále prosím poděkujte i Vašemu spolupracovníkovi panu Kačalkovi, domluva s ním byla také vždy perfektní.

Ještě jednou děkuji. S pozdravem

Ing. Radek Dvořák, Ph.D. | 14.03.2017 Pardubice


Vážená paní Semonská,

dovolte mi touto cestou poděkovat Vám i Vašemu týmu za perfektní spolupráci. Setkání s Vámi pro mne znamenalo poznat, jak pracuje opravdový profesionál.

Přestože jsme se při řešení bydlení v rámci naší rodiny setkali již několikrát, vždy jste mě udivovala svým zápalem, znalostí bankovního trhu a jednotlivých finančních produktů, znalostí aktuální i měnící se legislativy.

Pojem "finanční poradenství" ve Vašem pojetí nabývá zcela jiného významu, než s jakým se běžně setkáváme. Díky Vám se finanční poradce stává průvodcem, který klienty vede krok za krokem během celého proscesu od prvotního nápadu pořídit si bydlení, až do okamžiku, kdy se tento nápad stává skutečností. To, co zpočátku může vypadat jako nemožné, se s Vaším vedením mění v jednoduché ... (alespoň pro nás, Vaše klienty).

Paní Semonská, spolupráci s Vámi doporučuji všem, kteří chtějí, stejně jako já, při pořizování bydlení ušetřit mnoho starostí, času a v neposlední řadě i peněz.

Bc. Iva Flídrová | 06.03.2017 Pardubice


S paní Semonskou jsme začali spolupracovat na základě doporučení a musíme uznat, že je naprostým profesionálem ve svém oboru. Kromě toho, že nám ušetřila spoustu času a nervů s vyřizováním hypotéky, zařídila nám úrok, o kterém by se nám pak ani nesnilo :). Jakožto laici problematikou hypotečních úvěrů nepolíbení jsme velmi ocenili milý přístup a ochotu při zodpovídání veškerých našich dotazů.

Paní Semonské bychom chtěli touto cestou velmi poděkovat a její služby určitě všem doporučujeme.

manželé Němečkovi | 21.02.2017 Pardubice, Doubravice


Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat paní Ing. Semonské a její kanceláři za jejich precizní, profesionální a v neposlední řadě lidský přístup. Rozhodla jsem se využít jejich služeb na doporučení a všem dalším potenciálním klientům mohu potvrdit, že motto "dělám svou práci srdcem", v jejím případě platí na 100%.

Stejně tak, jako mnozí jsem vyzkoušela několik finančních poradců a bankovních domů, ale pouze u paní Semonské jsem obdržela službu, kterou si představuji pod pojmem služba finančního poradce. Refinancování hypotéky byla pro mne neznámá věc a až postupem času jsem zjišťovala, co vše a v jakém časovém sledu je nutné zajistit pro úspech celé operace. Po naší dohodě o spolupráci jsem osobně musela zařídit jen ty opravdu nejnutnější úkony. Všechnu další "otravnou" agendu vyřešila k mé naprosté spokojenosti Ing. Semonská. Pro dokreslení jen dodávám, že jsem věc realizovala v době změny zákona a připravenost všech v kanceláři Ing. Semonské na novou legislativu byla naprosto perfektní.

Ještě jednou veliké díky za mne i celou mou rodinu, které paní Semonská ušetřila velkou spoustu času, starostí a také finančních prostředků. Pokud budu v budoucnu řešit cokoliv dalšího v této oblasti, bude mou jasnou volbou.

Služby p. Semonské mohu upřímně doporučit všem.

Zuzana Lukášková | 16.02.2017 Pardubice, Svítkov


Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat paní Semonské a celému jejímu týmu za dosažení našeho snu. Díky Vám máme baráček, o kterém jsme mohli pouze snít :) V jejích rukách má každá situace a problém řešení.

Nemůžeme si vynachválit spolupráci a všem můžeme jen doporučit. Nesetkali jsme se nikdy s takovým přístupem a špičkou ve svém oboru.

manželé Urielovi | 14.02.2017 Srch


Dobrý den,

rád bych se podělil s širokou veřejností a dost možná i novými klienty, kterých bude zcela jistě přibývat do řad klientů paní Ing. Semonské s mojí dosavadní zkušeností. Nákup nemovitosti a zprostředkování úvěru je pro "nezasvěcené" vstup do hluboké propasti, ale i přesto vzhledem k mým předešlým negativním zkušenostem s finančními poradci a realitními makléři, jsem byl plně přesvědčen, že vezmu osud do svých rukou. I přes moje rozhodnutí jsem dal na doporučení a jako poslední variantu jsem využil poradenství paní Semonské. Už při první schůzce a nezávazné kalkulaci jsem věděl, že jsem se dostal pod ochranu skutečného profesionála. Nákup nemovitosti proběhl k mému obdivu bez jediné komplikace, byla zajištěna nejnižsí úroková sazba a podmínky úvěru na trhu a dnes již řešíme refinanc, který probíhá taktéž bez jediné chybičky. Komunikace na jedničku, opravdová profesionalita a přátelské jednání.

Závěrem DOPORUČUJI vyzkoušet poradenství paní Semonské i dalším znechuceným lidem ve frontě před bankovními ústavy.

Tomáš Kubín | 10.02.2017 Pardubice


Setkala jsem se s několika finančními poradci co mě chtěli vyřídit hypotéku. První paní nebo slečna co když zjistila, že pracuji na zkrácný úvazek, už se poté neozvala. Další finanční poradce mě nasliboval "hory doly", vyplnili jsme všechny potřebné papíry a zažádali o hypotéku. V bance mě ji zamítli, a paní finanční poradkyně mě oznámila, že prostě hypotéku nedostanu. Nehledala příčinu proč mě byla hypotéka zamítnutá, nevysvětlila nic. Prostě na úvěr na bydlení nemám nárok. Tečka uzavřeno. Pak jsem dostala na doporučení kontakt na paní Semonskou. Hned od první chvíle jsem věděla, že tady to půjde :o). Už z toho důvodu, že má vždy na klienta dostatek času a vše do podrobna vysvětlí, že to pochopí i laik. První žádost o schválení byla bankou zamítnuta. Hned se zjistila příčina proč se tomu, tak stalo a udělali se potřebné kroky, aby další žádost byla kladná.

Když jsme měli předschválenou hypotéku, tak služby paní Semonské nekončily. Pomohla nám i s výběrem domu + všechna komunikace s realitní kanceláří také probíhala přes ní.

Slíbila nám, že za 3 roky po fixaci hypotéky se na úvěr podíváme a zkusíme "vymyslet" lepší. A jak paní Semonská slíbila, tak se i stalo. V tuto chvíli mám krásnou úrokovou sazbu 1,69%.

Myslím si, že paní Semonská je na svém místě a opravdu ví, co dělá a pro klienta se vždy snaží udělat maximum!
Doporučuji její služby kde můžu.

Aneta Fabiánová | 09.02.2017 Čankovice


Rozhodl jsem se v roce 2016 koupit byt. Potřeboval jsem finančního poradce pro vyřízení hypotéky a veškerých finančních záležitostí. Byl jsem v kontaktu s několika finančními poradci z různých společností (cca 4). Od svého známého jsem dostal doporučení a kontakt na paní Z. Semonskou. Ihned z první schůzky jsem měl velice dobrý pocit. Z jedníní bylo znát, že p. Semonská má v této oblasti hodně zkušeností a praxi. Prostředí (kancelář), ve kterém naše jednání probíhala bylo velice příjemné, společně s asistentem se o mě vždy dobře postarali. Vždy jsem dostal veškeré informace, které jsem potřeboval, včetně nabídky zajímavých bonusů. Na své otázky jsem dotal kvalifikovanou odpověď. Pokaždé mi bylo nabídnuto při jednání občerstvení formou kávy, čaje, vody apod. Protože jsem byl se službami spokojen, došlo k naší oboustranné dohodě. Mě tím ušetřili mnoho času, starostí a zařizování.

Pokud se na mě někdo obrátí s tím, že potřebuje informace ve finanční oblasti velice rád služby p. Semonské doporučím dalším zájemcům.

Ing. Miroslav Ulbrich | 02.02.2017 Pardubice


Dobrý den paní Semonská,

Vaše práce byla perfektní. Nikdy jsme s manželkou nezažili takovou píli a nasazenost k dosažení naší hypotéky. Opravdu jste se nám věnovala, aby jsme dosáhli našeho snu, žít v novém rodinném domečku. Svoji práci děláte srdcem ...

Tímto bychom Vám i panu Kačalkovi chtěli moc poděkovat za Vaši pomoc při sjednání hypotéky, za milé a profesionální jednání.

Přejeme mnoho spokojených klientů a ještě jednou velké DÍKY.
Můžeme Vás jen doporučit každému.

manželé Fehérovi | 01.02.2017 Javornice


Paní inženýrce Semonské od nás velké díky za veškeré finanční služby. Je neskutečným profesionálem v oboru financí. Komunikace s ní je rychlá, stručná, jasná, spolehlivá a zároveň velmi milá a přátelská.

Určitě zůstaneme věrni jejím službám nadále a všem ostatním vřele doporučujeme.

manželé Balášovi | 31.01.2017 Pardubice, Doubravice


Paní Ing. Semonská jednoznačně svoji práci rozumí a dělá ji důsledně od začátku do konce. Hlavním pozitivem bylo to, že mi vše srozumitelně vysvětlila a zabezpečila nadstandardní podmínky.

Děkuji a dále doporučuji.

Ing. Jindřich Žák | 22.01.2017 Pardubice


Se službami Ing. Semonské jsem byl maxinálně spokojený. Vše mi velmi dobře vysvětlila, odpověděla na mé nelehké dotazy a navíc vše s úsměvem. Dokázala mi poradit a vybrat nejlepší možné podmínky, co se týče mé hypotéky.

Co řekla, to platilo. Pokud v budoucnu budu potřebovat opět využít služeb hypotečního specialisty, vím na koho se obrátit.

Závěrem děkuji celému týmu pod vedením p. Ing. Semonské.

Andrej Amelian | 20.11.2016 Pardubice, Doubravice


Dobrý den,

chtěla bych zaslat hodnocení slečny Zuzany Semonské. Jejích služeb jsem využila před 2,5 lety a byla jsem maximálně spokojená s pokytnutými informacemi, komplet celým zhodnocením a vyřešením mé životní situace, která nebyla v daném období zrovna jednoduchá. I proto známým a lidem, kteří se mě zeptají, zda nevím o někom kvalitním kdo by mu poradil s hypotékou, odkazuji je na slečnu Semonskou.

Pokud bych potřebovala v budoucnu i já další finanční pomoc a stále se bude slečna Zuzka financím věnovat, určitě se na ní obrátím bez sebemenších pochybností.

Více takových poradců.

Andrea Martínková | 08.11.2016 Týnec nad Labem


Jistě řada z nás někdy řešila, nebo bude řešit, záležitosti spojené s bydlením. A troufám si tvrdit, že většina lidí k pořízení bydlení musí využít hypotéky nebo nějaké formy půjčky. Tak tomu bylo i u mě. Podobných situací jsem v minulosti řešila již několik a představa, že se zopakují nepříjemnosti spojené s administrativou, neférovým jednáním nejrůznějších poradců a hlavně absolutní zmatek v obrovském přívalu informací, které se na zájemce o půjčky valí ze všech stran, mě přiváděla k šílenství a zoufalství zároveň. 

Běžný člověk, který se oboru financí a realit profesně nevěnuje, nemá vůbec šanci do složitosti problémů proniknout. V tu chvíli je skutečně na místě najít si odborníka, který nejenže problematiku dokonale zná, ale navíc Vám chce skutečně pomoci a najde pro Vás takové řešení, které bude ušité na míru Vašim potřebám a ochrání Vaše finance.

Pokud prohlížíte stránky paní Ing. Zuzany Semonské, již jste takového odborníka skutečně našli. Jsem matka malého chlapečka, se kterým žiju sama, proto je pro mě úspora každé koruny dost zásadní. Z podstaty jsem velmi nedůvěřivý člověk, a navíc perfekcionalista, který žádá dokonalý výsledek.

V případě paní Semonské jsem se velmi brzo přesvědčila, že je profesionálem, který ví co dělá, ctí hodnoty a své práci skutečně rozumí, protože vychází z aktuální situace a dlouhodobých zkušeností. Po celou dobu naší spolupráce byla veškerá jednání velmi příjemná, lidská a cítila jsem z nich snahu mi skutečně pomoci.

Moje situace a požadavky byly specifické a dle mého názoru i náročné, svou roli zde hrál čas, protože jsem situaci s bydlením musela vyřešit ve velmi krátké době.

Paní Semonská se do úkolu pustila s nadšením, profeisonálním přístupem a s ohledem na mojí životní situaci i osobní potřeby. Výsledek její práce je prostě dokonalý. Pokud tedy uvažujete o pomoci v oblasti financí, můžu Vám jen vřele doporučit služby paní Ing. Zuzany Semonské, patří jí můj velký dík.

Šárka | 17.10.2016 Lázně Bohdaneč


Paní Semonská je člověk na svém místě a chtěl bych poukázat na jejá kvalkuty z pohledu jasné a stručné komunikace, jak přes mail, tak telefonicky. Je organizovaná, pravdomluvná, má lidský přístup a pochopení. Ale hlavně má výborný přehled všeobecného dění ve světě hypoték a bankovních poskytovatelů půjček.

Takže za nás jednoznačně doporučuji je opravdu skvělá.

Lukáš Cigaň, Klára Hrabalová | 14.10.2016 Březí okres Břeclav


Wow, musíme před Vámi smeknout! Po předchozí negativní zkušenosti u jiného hypotečního specialisty, jsme na počátku ani nedoufali, že přeci jen existuje možnost, jak si pořídit náš vysněný domeček. Jen díky Vám a Vašim neuvěřitelným schopnostem s mnohaletou zkušeností se to podařilo.

Dokážete nemožné. Nesetkala jsem se ještě nikdy s někým, tak profesionálním, šikovným a odborníkem v jedné osobě, jako jste Vy. Vy hypotéku opravdu jen neslibujete, Vy ji umíte!

Velmi Vám děkujeme za splění našeho snu. Jen díky Vám se naše plány o nové bydlení staly realitou.

Ing. Dana Viglášová a Lukáš Růžička | 29.9.2016 Javornice


Několik výborných doporučení nás vedlo k tomu, abychom pro řešení naší hypotéky oslovili Ing. Semonskou. Namyslet a skloubit financování pro náš nový dům, bylo nad naše síly. Paní Semonská však dokázala naši situaci do nejmenších detailů promyslet a poskládat tak, aby pro nás byla hypotéka co nejvýhodnější. Tak se i stalo a my jsme jí nesmírně vděční.

Ing. Zuzana Semonská je člověk na správném místě. Je to profesionál a její služby můžeme jen doporučit. Děkujeme!

Tomáš Blaha a Mgr. Zuzana Šedivá | 29.9.2016 Novosedly


Dobrý den paní Semonská,

když teď ležím na svém gauči ve svém novém obýváku, tak si říkám, jak jsem to vlastně všechno, tak jednoduše a rychle dokázal.

Projít všechny nabídky na webu, oběhat osobně banky v užším výběru, vyjednat si lepší podmínky než standartní, vymyslet způsob financování, nastudovat všeobecné podmínky, projít smlouvy, zařídit katastr ..., de facto si za jeden semestr udělat ekonomiku a práva ...

Nic z toho jsem totiž nemusel.

Děkuji Vám a panu Kačalkovi, že jste mě toho všeho ušetřili a já se mohl soustředit na svou rodinu, svou práci, stavbu a stěhování.
Je radost spolupracovat s lidmi, které jejich práce baví a rozumí ji.

Ještě jednou DĚKUJI

Martin Chaloupka | 27.9.2016 Pardubice, Doubravice


Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za pomoc při vyřizování naší hypotéky a tím splnění našeho snu. Když jsme si před rokem vyhlídli náš domeček, ani nás nenapadlo, že cesta k němu bude díky Vám o tolik jednodušší. Vždy jsme se na schůzku s Vámi těšili, jelikož hned u dveří na nás dýchla přátelská atmosféra a vždy jste pro nás měla nachystáno více řešení.

Moc Vám přejeme, aby jste i nadále měla mnoho spokojených klientů.

S pozdravem

manželé Kučerovi | 27.9.2016 Pardubice, Barchov


Tímto bych Vám chtěla poděkovat za Vaši pomoc při sjednání hypotéky. Díky Vám máme s dcerami svůj byteček. Na počátku jsem ani nevěřila, že to bude někdy možné, ale díky Vaší vstřícnosti a zkušenostem se nám splnil sen.

Ještě jednou mockrát děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.

Petra Paučová | 13.9.2016 Lázně Bohdaneč


Děkuji za Vaše služby. Stále přetrvává "wow efekt". Profesionální přístup, efektivita a preciznost při zprostředkování hypotéky jsou pro mě osobně inspirací a motivací k další práci.

MUDr. Petra Kánská | 7.9.2016 Pardubice


Vážená paní inženýrko, 

chtěla bych Vám i Vašim spolupracovníkum moc poděkovat za vynikající a velmi rychlé vyřízení hypotéky. Byla jste nám doporučena realitní makléřkou a jsem Vám velmi vděčná, že jste se našeho složitého případu (2 sloučené nemovitosti, 5 majitelů, kombinace platby v hotovosti  a hypotéky, já  jako absolutní laik ve finančnictví) ujala. Veškeré informace jste nám poskytovala srozumitelně a trpělivě jste odpovídala na naše dotazy. Chtěla bych především vyzdvihnout Váš profeisonální přístup pří řešení složitých situací a hledání té nejjednodušší varianty. Na nás zbylo pouze odsouhlasení a podepisování.

Velmi Vám děkuji za příjemné jednání, vstřícnost, ochotu přizpůsobit se našim časovým možnostem a především zajištění velmi výhodné hypotéky. Jsem přesvědčena, že každý kdo s Vámi bude mít možnost spolupracovat, bude mít stejně pozitivní zkušenosti.

Přeji mnoho klientů a dostatek energie.

Radka Dvořáková | 05.08.2016 Seč u Brandýsa nad Orlicí


Vážená paní inženýrko,

ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši pomoc. Vaše ochota a profesionální přístup nám velice pomohly překonat řadu nejasností a problémů souvisejících s převodem nemovitosti a žádostí o hypotéku.

Rovněž jste nám vždy velice ochotně a neprodleně zodpověděla veškeré naše dotazy, čímž jste nám ušetřila spoustu času a stresu. Vaše podněty a návrhy vždy vyústily v náš prospěch a v konečné fázi jsme díky Vám zízkali nejlepší možnou variantu hypotéky.

Velice Vám děkujeme

Ing. Vondráčková Stanislava, Slánský Josef | 24.07.2016 Rokytno


V počátcích sjednávání hypotečního úvěru jsme aktivně obešli všechny možné finanční ústavy, kde nás zahrnuli lavinou informací, papírů a propočtů. Naše idea však byla jasná - hypotéku si vyjednáme sami. Ale člověk míní, život mění. Zejména z časových důvodu jsme se posléze rozhodli, že za alespoň jednu informativní návštěvu odborníka nic nedáme. A tak jsme se dostali k Ing. Semonské, u níž bylo po první schůzce jasné, že "tuhle prostě chceme."

Zodpověděla bleskově všechny naše dotazy, naprosto se orientovala v nabídkách trhu a navíc byla schopná vyjednat lepší podmínky, než nám finanční ústavy nabízely napřímo.

Moc děkujeme za ušetření času, nervů a bezesných nocí!

manželé Vondruškovi | 07.07.2016 Pardubice


Při řešení hypotéky jsem nejprve uvažoval o přímém kontaktu s bankou a samostatném vyřízení hypotéky ...

Nicméně, již po první schůzce s paní inženýrkou jsem byl mile překvapen jejím aktivním a otevřeným přístupem. Dokonale splnila mé náročné požadavky ve velmi krátkém čase a za ještě lepších podmínek něž jsem měl já. O Průběhu vyřizování i během celého procesu jsem byl dobře informován.

Celkově hodnotím spolupráci velmi pozitivně, a to ve všech fázích nabídky, až po čerpání úvěru.
Paní inženýrku Semonskou vřele doporučuji.

Děkuji Vám za profesionálně odvedenou práci!

Bc. Lukáš Chmelík | 28.04.2016 Chrudim


Mé velké díky paní Ing. Semonské za naprosto profesionální přístup s velice lidskou tváří při vyřizování veškeré agendy spojené s hypotékou. Není nad to, když potkáte spolehlivého partnera, ať už se to týká čehokoliv - třeba začátku nového života s novým bydlením a jeho financováním ... 

Pak totiž nemusíte pochybovat o tom, že to zvládnete.

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho zdaru!

Diana Žlumovová | 19.4.2016 Přelouč


Vážená paní Semonská,

tímo bych Vám za sebe i svého přítele moc ráda poděkovala za Vaši pomoc při sjednání hypotéky. Jelikož jsme nové bydlení řešili s přítelem strašně narychlo, ani jsem nedoufala, že by to mohlo dobře dopadnout. Díky Vaší ochotě a neuvěřitelné nasazenosti Vás i Vašeho týmu se nyní můžeme radovat z nového bytečku.

Ušetřila jste nám spoustu času a starostí. Vždy jste nám vyšla vstříc a moc oceňuji, že se vše řešilo prakticky obratem.

Vřele Vás doporučím všem, kteří touží po novém bydlení a potřebují pomoc s financováním. U Vás budou na správném místě.

Mnohokrát děkujeme.

Monika Melicharová | 18.04.2016 Pardubice, Staré Čívice


 Dobrý den, paní Semonská,

je to již nějaký čas, co jsme využili Vaše služby při zřizování hypotéky. Chtěla bych Vám velice poděkovat za zprostředkování hypotéky. Díky Vám bylo vše o dost jednodušší. Nemuseli jsme obíhat úřady, vše jste vykomunikovala, vyjednala, pročetla, zkrátka hrozně jste nám pomohla a ušetřila spoustu času.

Ještě jednou děkuji, určitě Vaše služby budu vřele doporučovat.

Mgr. Alena Sedláková |14.04.2016 Pardubice


Dobrý den,

velice děkuji za skvělou spolupráci a ušetření mi množství času s přípravou podkladů a zajištěním hypotéky. Lepší služby, ochotné a přátelské jednání jsem už dlouho nezažila.

Ještě jednou děkuji.

Ing. Jana Mudrochová | 23.03.2016 Pardubice


Vážená paní Ing. Semonská,

rád bych Vám jménem svým i jménem svých rodičů poděkoval za naprosto perfektní a profesionální přístup při řešení mé hypotéky. Ušetřila jste nám spoustu času, nervů a peněz. Pomohla jste mi splnit sen a za to Vám budu vděčný.

Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů a spokojených klientů. Díky!

Bc. Jan Kvapil | 10.03.2016 Pardubice, Mikulovice


S paní Ing. Semonskou jsem se setkal na základě doporučení realitní maléřky při koupi bytu. Veškeré informace, které jsem od p. Semonské dostal byly vždy srozumitelné a užitečné. Dokázala mi poradit s vhodnou variantou hypotéky a vyřídit ji ve velmi krátké době.

Jednání s p. Semonskou bylo na profeisonální úrovni a její služby vřele doporučuji těm, kteří přemýšlí o výběru hypotečního poradce.

  Matěj Morávek | 15.02.2016 Chrudim


Před 2 lety jsme se rozhodovali, jakým způsobem a u koho zafinancovat naše nové bydlení. Shodou okolností jsme po několika návštěvách finančních poradců a bank narazili na paní Semonskou. Díky široké škále nabízených produktů jsme zvolili mBank a vyjma podpisů jsme se nemuseli o nic starat.

Nyní, když vybíráme novou nemovitost, víme, že s ohledem na profesionální přístup nebudeme, již hledat jiného hypotečního poradce.

Ing. Kubelková, Ing. Boltík | 02.02.2016 Pardubice


Jsme mladý pár a při všem tom zařizování ohledně koupi domečku nám paní Ing. Semonská velice pomohla, protože jsme byli odporoštěni od běhání po bankách a úřadech. Na začátku jsme toho o hypotékách moc nevěděli, ale paní Semonská nám ochotně vše vysvětlila a nabídla několik alternativ.

Konečné rozhodnutí bylo na nás a díky paní Semonské jsme našli skvělé řešení.

Martin Holéci, Ivana Marková | 20.01.2016 Pardubice, Doubravice


Vážená paní Semonská,

rádi bychom Vám poděkovali, že jste nám pomohla s koupí domu pro naši rodinu. Díky Vašemu osobitému a osobnímu přístupu a preciznímu jednání celého Vašeho týmu jsme v krátkém čase získali hypotéku "šitou přímo na míru" dle našich požadavků a možností.

Ještě jednou Vám srdečně děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů v novém roce.

manželé Fofoňkovi | 05.01.2016 Načešice


Vážená paní Semonská,

rád bych Vám i Vašim spolupracovníkům touto cestou chtěl upřímně poděkovat za Vaši dosavadní spolupráci při zajištění mé hypotéky. Vaše motto „Hypotéku Vám slíbí každý, ale já ji opravdu umím” není pouhé klišé, ale je pravdivé. Chtěl bych především ocenit Váš profesionální a současně i lidský přístup v řešení vzniklých situací. Na každém našem vzájemném jednání se mi dostalo kvalitní pěče, pozornosti a cítil jsem se u Vás jako „Vážený zákazník”, nikoliv jako další „kus potencionálního platiče hypotéky”. Ještě jednou Vám děkuji za zařízení hypotéky.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let a věřte, že pokud se najde nějaká příležitost, určitě Vás doporučím.

Ing. Vladimír Tomáš | 16.12.2015 Pardubice


Chtěl bych paní inženýrce Semonské velice poděkovat za perfektní vyřízení mé hypotéky a všech souvisejících záležitostí. Nejvíce oceňuji, že veškeré jednání s bankou a developerem, v ne zrovna jednoduchém případu, vzala na sebe. Nemusel jsem tedy být prostředníkem ve složitém jednání. V podstatě jsem nemusel po celou dobu, od prvního jednání až po dokončení čerpání hypotéky, nic vyřizovat. Vždy jsem jen vybral a odsouhlasil možnost, která mi byla do detailu a přehledně vysvětlena.

Co se domluvilo, to platilo! Zkrátka profesionalita, kterou jako náročný člověk vyhledávám a nemusím se obávat komukoliv doporučit. Za několik málo let budu řešit financování rodinného domu, jsem rád, že nebudu muset přemýšlet, na koho se mám obrátit.

Děkuji

Jan Vlček | 27.11.2015 Pardubice


Vážená paní Semonská,

dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za Vaši výbornou spolupráci. Vaše nadšení, trpělivost a především preciznost mi zařídila nové bydlení.
Jsem pyšná, že jsem si mohla finance zařídit pod Vaším jménem a už nyní se těším na další spolupráci! Do budoucna Vám přeji mnoho úspěchů a zároveň i energie, ať ji můžete předávat dále, jako jste ji věnovala mě.

JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍKY!!!!

S přátelským pozdravem 

Aneta Růžičková | 21.11.2015 Pardubice


Dobrý den,

paní Semonská, rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za pomoc při splnění jednoho našeho snu. Ušetřila jste nás spousty stresů a omylů. Nikdy bychom nevěřili, že je možné vyřídit veškeré náležitosti k získání úvěru v tak krátké době a takové pohodě. Dokonce i přes určité komplikace (manželova měsíční zahraniční cesta, dům není kolaudován jako bytový prostor) jste pro nás vše dokázala dokonale připravit. Veškeré informace jste s námi probrala, veškeré otázky zodpověděla, pro nás nesrozumitelné texty vysvětlila.

Děkujeme Vám za Váši osobitost, příjemné jednání, profesionální přístup, maximální ochotu přizpůsobit se našim časovým možnostem, péči a vedení nás ke zdárnému splnění našeho snu.

Děkujeme!

Petr a Jitka Krejsovi | 19.11.2015 Rosice nad Labem


Dobrý den paní Semonská,

dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za Vaši skvělou práci a profesionální přístup. Díky Vašemu nasazení, ochotě a trpělivosti, mám krásný byteček, za který jsem vděčná i Vám. Jste úžasný člověk se srdíčkem na správném místě.

Ještě jednou Vám mockrát děkuji za Vaše služby a vřele Vás doporučuji. Těším se na další spolupráci s Vámi.

Jana Vavřinová | 09.11.2015 Chrudim


Vážená paní inženýrko,

dovolte mi, abych Vám a Vašemu týmu touto cestou srdečně poděkoval za Vaše služby. Můj případ nebyl vůbec jednoduchý, stálo za tím hodně Vaší práce a o to více si toho všeho vážím. Osobně velice kladně hodnotím Váš osobní přístup ke klientovi. Vaše služby budu nezadržitelně šířit kolem sebe.

Vaše služby všem vřele doporučuji. Mnohokrát děkuji.

 Ondřej Toušek | 21.10.2015 Vavřinec


Paní Semonská, tímto Vám chceme poděkovat, jelikož jste nám dokázala najít a zařídit hypotéku v naši nelehké finanční situaci a nezalekla se komplikací s úvěrovým registrem. Jako jediná jste dokázala pro nás nepředstavitelné. Dovedla jste naše plány k vysněnému cíli. Velmi oceňujeme Vaší perfektní orientaci v bankovních produktech. Proto Vám touto cestou děkujeme za veškerou pomoc.

PS.: I kdybych o tom, co jste pro nás udělala napsal knihu, tak by to pořád bylo málo.

manželé Novotní | 30.9.2015 Tuněchody


Dobrý den, touto cestou Vám vážená paní Semonská, s přítelem moc děkujeme za splnění našeho snu, a to koupě rodinného domečku. Bez Vás a Vašich profesionálně splněných služeb bychom to nezvládli. Nebylo to s námi moc jednoduché. Ale díky Vašemu osobnímu, lidskému a velmi profesionálnímu přístupu jste nám vše zařídila a my se  můžeme za 10 dní stěhovat do "našeho". Jste opravdu člověk na svém místě. Moc si toho ceníme a spolupráci s Vámi budeme doporučovat. Ještě jednou díky za vše,paní Semonská.

Jana Valentová, Petr Krčma | 17.9.2015 Hradec Králové


Rádi bychom poděkovali paní Ing. Semonské za perfektní práci při sjednání hypotéky. Kontakt na paní Semonskou jsme dostali při první prohlídce bytu a již od první schůzky bylo patrné, že paní Semonská své práci opravdu rozumí a dělá ji ráda. Vše nám vždy podrobně vysvětlila a důkazem trpělivosti je již skoro dvouletá spolupráce, kdy jsme několikrát změnili náš záměr (od koupě bytu, přes dražbu až po koupi pozemku a stavbu baráčku). Při koupi pozemku se o vše postarala. Zařídila nám úvěr ze stavebního spoření, kupní smlouvu měla plně pod kontrolou včetně konzultace s právníkem, díky čemu jsme se vyhli pozdějším problémům na katastrálním úřadě. Vše bylo vyřešeno od stolu, nemuseli jsme se o nic starat ani chodit po úřadech. Paní Semonská nám umožnila pořídit si vlastní bydlení se skvělými podmínkami hypotéčního úvěru. Paní Semonskou jsme doporučili našim známým, kteří s ní spolupracují a směle ji doporučujeme dále.

Pavlína Smolová, Jakub Březovský | 3.8.2015 Pardubice


Tímto bychom chtěli paní Ing. Semonské moc a moc poděkovat za vyřízení našeho hypotečního úvěru. Když jsme se již asi od 4. hypotečního poradce dozvěděli, že naše situace je neřešitelná, byli  jsme úplně v koncích. Už jsme mysleli, že náš sen na vysněný domeček je pryč. Pak jsme ale dostali  kontakt na paní Ing. Semonskou. Hned po první schůzce jsme věděli , že paní Ing.Semonská není jen tak obyčejný hypoteční poradce, ale opravdový odborník a hlavně člověk, co se nám opravdu snaží pomoct. Při prvních schůzkách nám paní Ing. Semonská nabídla hned  několik variant a postupů. I když naše situace nebyla nejjednoduší a měli jsme často hodně otázek, paní Semonská je báječný  a trpělivý člověk a vždy si na nás udělala čas a vše nám vysvětlila.
Co se týče samotné žádosti a vyřízení hypotéky měli jsme z toho velké obavy, protože jsme nevěděli, co vše je potřeba vyřídit a doložit. Paní Ing. Semonská, ale vzala vše na sebe a zařídila vše od sehnaní potřebných dokumentů až po odhady domů. My jsme se nemuseli o nic starat. Od první schůzky uplynuly asi dva měsíce a my se již brzy budeme stěhovat.
Díky paní Ing. Semonské se nám náš sen vyplnil. Pokud jste i Vy v nějaké neřešitelné situaci a nevíte si rady určitě Vám paní Ing. Semonskou doporučujeme :)

Vrastislav Syrový, Barbora Štěpánková | 22.7.2015 Čepí


Chci poděkovat paní Ing. Semonské za profesionální a bezstarostné vyřízení hypotéky na byt. Moje představa hypotéky se skládala z obíhání různých finančních ústavů a vyjednávání s nimi, realita u paní Semonské byla ale zcela rozdílná. Na vyřízení hypotéky stačili všeho všudy 3 návštěvy, kde jsem si ujasnili můj záměr a představy, a o zbytek jsem se nemusel starat. Výsledkem je hypotéční úvěr za podmínek, kterých bych jako žadatel sám určitě nedosáhl. Práci paní Semonské budu doporučovat všech přátelům a známým.

Ing. Tomáš Přívozník | 20.7.2015 Pardubice


Rád bych touto cestou poděkoval Ing. Semonské za komplexní zařízení hypotéky na svůj stávající byt. Svým profesionálním a odborným přístupem mi zajistila úvěr s výbornými podmínkami, dokázala najít cestu skrze problémy a především jsem se já osobně v celém procesu nemusel o nic starat - pouze jsme si ujasnili mé požadavky a preference a o zbytek už bylo perfektně postaráno. Rozhodně při financování další nemovitosti využiji opět služeb paní Semonské.

Bc. Daniel Raba | 17.6.2015 Pardubice


 Dobrý den, paní Semonská. Píši Vám, abych poděkoval za služby, které mi byly poskytnuty prostřednictvím Vaší kanceláře. Konkrétně pak na tom má podstatný podíl Váš kolega pan David Vopršal. Jeho jednání a konání bylo na úrovni, vždy vstřícný, ochotný a příjemný. Byl jsem spokojen, a tak bych si představoval jednání mezi klientem a poskytovatelem služeb. Ještě jednou děkuji.

Ivan Budínský | 5.6.2015 Chrudim


Touto cestou bychom chtěli moc poděkovat paní Ing. Zuzaně Semonské, za její profesionální služby při refinancování naší hypotéky. Včetně jejího přístupu, vstřícného jednání a vynikající komunikace. Pokud bychom v budoucnu potřebovali pomoci s hypotékou či refinancováním, víme na koho se obrátit.

manželé Budínští | 20.5.2015 Dříteč


Dobrý den paní Semonská, dovolte mi Vám tímto poděkovat za Vaši skvělou práci!
Jako matka samoživitelka jsem nikdy nedoufala, že bych mohla mít vlastní bydlení. Díky Vám mám krásný byteček a hlavně DOMOV! Ochota, trpělivost, lidskost, profesionalita jsou vlastnosti, které Vám rozhodně nechybí.
Jako absolutní laik jsem netušila co vše je při vyřizování hypotéky potřeba. Můj případ nebyl zrovna jednoduchý, ale s Vámi to byla procházka růžovou zahradou. Po celou dobu jsem byla přesně informována, na mé dotazy bylo vždy odpovězeno, vše vysvětleno a hlavně jsem ušetřila i mnoho času, protože před každou schůzkou bylo vše předem přichystáno a připraveno.

Ještě jednou Vám mockrát děkuji za sebe i svého syna a Vaše služby vřele doporučuji!

Barbora Červenková | 20.5.2015 Heřmanův Městec


Ráda bych touto cestou poděkovala paní Ing. Semonské, která mne zajistila hladký průběh hypotečního   úvěru na dům, který se skládal z účelové a neúčelové části. Paní Ing. Semonská je opravdu profesionálka, která finančnímu odvětví rozumí.
Dokáže srozumitelně vysvětlit i laikovi jednotlivé kroky hypotéky a je natolik precizní, že mne během naší spolupráce nic nepřekvapilo. Díky jejím službám jsem získala u banky výhodnější hypoteční podmínky. Nižší úrokovou sazbu a hypotéka byla téměř bez poplatků.
Jelikož jsem velmi časově vytížena, ocenila jsem absolutní samostatnost paní Ing., která veškeré úřady oběhala za mě a veškerou korespondenci s třetími stranami zajistila rovněž tak.
Paní Ing. Semonská je velice tvrdá a neústupná ve svých praktikách a slíbí-li Vám nějaký výsledek, jde si za ním. Její nekompromisní jednání s bankovními institucemi se mi velmi líbilo.

Mohu-li shrnout spolupráci s paní Ing. Semonskou do třech slov, byla by to slova PROFESIONALITA, PRECIZNOST, VSTŘÍCNOST.

Děkuji mnohokrát a všem mohu jen doporučit.

Bc. Soňa Šandová | 18.5.2015 Počaply nad Loučnou


Rádi bychom poděkovali paní Ing. Semonské za odborné sestavení hypotečního úvěru. Kupovali jsme rodinný dům v insolvenčním řízení a sami jsme nevěděli, co takové řízení obnáší. Paní Ing. Semonská nám vše dopodrobna vysvětlila, detailně jsme věděli o postupech, které za nás řešila. Dále děkujeme za odborné rady, poučení a vysvětlení dané problematiky k financování bydlení. Během schůzky panovala příjemná atmosféra. Paní je velice sympatická, starostlivá, chytrá a je ve svém oboru naprostou jedničkou.

Tímto Vám všem vřele doporučujeme služby paní Ing. Semonské.

Jan Svoboda | 9. 5. 2015 Prosetín


Děkuji paní Semonské za příkladnou spolupráci, kterou prokázala při realizaci a sjednání hypotéky. Dále děkuji za kompletní zřízení a zodpovězení všech mých dotazů během celého procesu od první schůzky až po podpis hypotéčního úvěru. U paní Semonské nejvíce oceňuji profesionální přístup, vstřícné jednání, odbornost a všeobecný přehled. V neposlední řadě děkuji za komunikaci s realitní kanceláří, kde byla paní Semonskou kontrolována veškerá administrativa včetně smlouvy.

Její služby doporučuji každému, kdo má zájem o nejen rychlé, ale i komplexní řešení svého bydlení. S paní Semonskou budu nadále rád konzultovat veškeré změny a úpravy své hypotéky.

Děkuji za vše, paní Semonská.

Ing. Oldřich Veselý | 21. 4. 2015 Pardubice


Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Ing. Semonské, za její úžasnou práci a za velmi profesionální přístup. Byli jsme velmi spokojeni, že se zajímá o situaci do hloubky. Z každé schůzky jsme odcházeli s dobrým pocitem, že jsme v dobrých rukou a že za námi stojí někdo, kdo je na správném místě. V tomto případě se opravdu hodí říci, že práce je vykonávaná srdcem a s tím nejlepším úmyslem. Vše nám vždy pečlivě vysvětlila a popsala. Velké díky patří i kolegům právníkům, kteří nám pomohli smlouvy uvést k dokonalosti.

Moc se těšíme na další spolupráci a ještě jednou moc děkujeme!

 Ing. Pavol Vlas | 16. 4. 2015 Pardubice


Ing. Semonská mi při vyřizování hypotéky zajistila lepší úrokové podmínky, než jaké nabídly banky přímo mě. Ušetřila mi i řadu poplatků spojených se schvalováním hypotéky (např. odhad ceny nemovitosti), které zaplatila banka poskytující úvěr. Veškerá jednání se třetími stranami vzala Ing. Semonská na sebe a ušetřila mi tak spoustu času. Pokud se objevil nějaký problém, řešila ho Ing. Semonská promptně, i když to zrovna nebyl její problém. Celkový dojem ze spolupráce bych shrnul těmito slovy: ochota, profesionalita, rychlost. Vřele doporučuji!!

 Ing. Pavel Vitáček | 16. 3. 2015 Chrudim


V dnešní době je hledání toho "pravého" finančního poradce jako hledání jehly v kupce sena. My i přesto našli a tímto srdečně děkujeme za velikou pomoc při cestě za naším vysněným domečkem. Paní inženýrka nám vždy navrhla ta nejlepší řešení, poté vše od A do Z velmi rychle a schopně zařídila a v neposlední řadě jsme si díky ní ušetřili bezesné noci. Ještě jednou děkujeme!

 Peterkovi | 9. 3. 2015 Pardubice, Staročernsko


Ještě před pár měsíci byla koupě domečku pro nás jen nesplnitelným snem, protože i když jsme věděli, že bychom si to mohli dovolit, neuměli jsme si představit, jak bychom to uskutečnili. S pár poradci jsme se sešli, než jsme dostali doporučení na paní Semonskou. A pravdou je, že nám neuměl nikdo tak pomoci a poradit, jako právě ona. Z našeho pohledu jsme byli složitý případ, ale když jsem viděla paní Semonskou, jak hravě a profesionálně si s tím poradila a vybojovala pro nás super podmínky, řekla jsem si, že vlastně opravdu neznám nikoho takového, kdo s takovým nábojem a nadšením a s profesionálním a zároveň velice lidským přístupem dělá tuto práci. Jsme neskutečně vděčný, že nám pomohla náš sen zrealizovat. Jak bylo již uvedeno v úvodu těchto stránek, hypotéku Vám slíbí každý, ale ona ji opravdu umí!!! Takže za nás opravdu veliké díky a určitě budeme doporučovat.

 Truhlářovi | 3. 3. 2015 Pardubice


Chtěl bych se touto cestou poklonit umění a profesionalitě inženýrce Semonské, která po prvním sezení vzala můj osud pevně do rukou a začala okamžitě jednat, a pak už vše šlo jak na drátkách. Jsem moc rád, že se mi podařilo dostat pod její křídla a změnit něco zásadního ve svém životě. Její přístup ke klientovi je hodně lidský. Dokáže vše vysvětlit naprosto srozumitelně i úplnému lajkovi.

 Martin Valenta | 1. 3. 2015 Pardubice


 

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala ing. Semonské za její dokonalou práci při přípravě refinancování mého stávajícího hypotečního úvěru - a že to nebylo jednoduché :-) Na celou akci bylo poměrně málo času, cca měsíc, což by nebyl pro paní Semonskou vůbec žádný problém, kdyby ovšem Mbank, u které jsem měla již zmíněný uvěr chtěla spolupracovat.

O vyčíslení bankovní informace jsem musela žádat opakovaně, místo 15 dní to trvalo více než měsíc, což byl první problém. Byli dokonce schopni mi tvrdit, že jsem žádnou žádost nepodávala a že moje hovory s Mlinkou nejsou zaznamenány. Týden na to byl konec fixace, když se vyřešil tento problém, nastal další - Mbank mě zcela neopravněně nechala zapsat do REGISTRU DLUŽNÍKŮ. Po několika dalších telefonátech a e-mailech s Mbank mě nakonec po několika dnech z registru smazali, bohužel nesmazali jenom můj záznam, ale celou hypotéku, což je jak jsem se dozvěděla opět problém, protože v takovém případě nejste opět schopni projit schvalovacím procesem u nového bankovního ústavu.

Mým štěstím bylo, že jsem byla pod nepřetržitým dohledem paní Ing. Semonské, která mě o všech problémech nejen informovala, ale i poradila a instruovala, jak s nimi naložit. Dále byla také schopná a ochotná vyřídit spousty důležitých věcí u Hypotéční banky, ke které jsem přecházela. To, že mi vyřídili výjimku u schvalovacího procesu, protože můj hypoteční úvěr v tu chvíli, díky další chybě v Mbank, prakticky neexistoval a to, že jsem celým tímto schvalovacím řízením prošla v podstatě nezúčastněně a během jednoho pouhého dne, to vše mi připadalo jako naprosté scifi a přesto je to holý a pouhý fakt. U paní Ing. Semonské jste v těch nejlepších rukou, stačila jedna osobní schůzka, vše ostatní se řešilo po telefonu a e-mailech, ani po všech těch peripetiích, které mě potkali, se na to nevykašlala a dotáhla to za mě až do konce. Já se jen jednoho čtvrtečního rána musela dostavit do Hypoteční banky, kde jsem podepsala všechny potřebné dokumenty, donesla Vklad na Katastr nemovitostí a druhý den byla má hypotéka expresní platbou refinancována.

Ještě jednou velice děkuji, bez Vás paní Semonská bych nebyla schopná se s takovými problémy vůbec vypořádat, jsem ráda, že jsem Vás potkala, jste opravdovým odborníkem a člověkem na svém místě.

 Hana Čurillová | 28. 2. 2015 Pardubice  


Ing. Zuzanu Semonskou jsem oslovila na doporučení svého spokojeného kolegy. Paní Semonská mi velice pomohla ve složité životní situaci a našla pro mne optimální řešení. Děkuji za profesionální práci, ochotu i trpělivost a lidský přístup.

Ještě jednou velice děkuji a přeji dlouhou řadu spokojených klientů.

 Martina Chytková | 25. 2. 2015 Pardubice


Dobrý den,

spolupráce s Vámi, paní  Semonská, byla příkladná, velmi jsem ocenil Váš profesionální  a vstřícný přístup. Myslím si, že takto by mel finanční poradce pracovat. Dobře odvedená práce, kvalita, rychlost a preciznost. Děkuji  za trpělivost při vysvětlování daných témat, skvělý profesionální přístup, který nepostrádá lidskost. Vaše služby vřele doporučuji.

Ještě jednou srdečně děkuji, bylo mi potěšením Vás poznat.

 Vítězslav Rychetský | 3. 2. 2015 Holohlavy


Vážená paní inženýrko,

dovolte mi, abych Vám tímto vyjádřil poděkování za profesionálně odvedenou práci.

Byl jsem velmi spokojen nejen s veškerou procedurální prací, která předcházela získání úvěru, ale i s následným zpracováním potřebných dokladů. Rovněž komunikace, která probíhala se všemi účastníky řízení, byla vedena efektivně, s minimální časovou prodlevou a maximálním nasazením.

Jsem si vědom vysokých standardů, které Vaše práce splňuje a která i v mém případě vedla k získání potřebných finančních prostředků.

 Aleš Peřina | 2. 2. 2015 Pardubice


Dobrý den paní Semonská,

chtěla bych Vám poděkovat za Vaši ochotu, se kterou jste se ujala našeho ne zrovna jednoduchého případu.

Profesionalita a zároveň lidský přístup jsou vlastnosti, které Vám rozhodně nechybí. Díky Vaší pomoci se podařilo najít pro nás banku s lepšími podmínkami a to nám ušetřilo pár tisíc měsíčně. Ještě jednou děkuji.

Soňa Rubášová | 30. 1. 2015 Hradec Králové


Spolupráci s paní Semonskou si nemůžu vynachválit. Velice profesionální jednaní, paní Semonská je opravdu expert v oboru.

Pomohla mi můj komplikovaný případ vyřešit ve velmi krátké době, tak,  aby celá situace pro mě byla výhodná na maximální možnou úroveň.

Veronika Píšová | 27. 1. 2015 Pardubice


Touto cestou chci poděkovat Ing. Semonské za profesionální a precizní přístup při vyřízení moji hypotéky na koupi rodinného domu. Na první schůzce mi podrobně vysvětlila celý proces vyřizování hypotéky, co řekla, to platilo. Veškeré podklady a smlouvy potřebné ke získání úvěru vyřídila za mě a hlavně vše proběhlo v neuvěřitelně krátkém čase. Díky Ing. Semonské jsme se mohli s rodinou přestěhovat do vysněného domku.

Uběhl nějaký rok a mě se na hypotéce měla měnit fixace, díky tomu, že jsem byl s Ing. Semonskou po celou dobu v kontaktu, tak jsem ji bez obav mohl oslovit. Sl. Semonská mi vybrala banku, ve které jsem dostal podstatně nižší úrok, než mi nabízela moje původní banka, tím mi ušetřila několik tisíc korun měsíčně a k tomu mi navíc zařídila možnost mimořádných splátek, bez omezení výše splátky, kdykoliv bez jakékoliv sankce v době fixace. Díky tomu mám volnost a můžu aktivně pracovat s moji hypotékou.

Ještě jednou moc a moc děkuji a přeji Vám hodně spokojených klientů a rád Vás doporučím svým známým a kamarádům.

Miloslav Doležal | 23. 1. 2015 Staré Hradiště


Rád bych chtěl touto formou poděkovat paní Semonské a jejímu týmu za perfektní a pružný přístup k danému problému. Doufám,že tímto naše spolupráce zdaleka nekončí a že bude pokračovat i nadále ve stejném duchu.

Těším se na další spolupráci.

Jaromír Hyxa | 21. 1. 2015 Moravany


Byli jsme velmi spokojeni jak s Vaším profesionálním přístupem, tak i viditelnou snahou najít pro nás co nejvhodnější a nejefektivnější službu. Poctivost, důslednost, vstřícnost a ochota byla u Vás vždy na prvním místě. Vřele všem doporučujeme. Děkujeme.

Lukáš Dočekal, Lenka Zemanová | 20. 1. 2015 Sezemice


Kontakt na Ing. Zuzanu Semonskou jsem dostal na doporučení a díky kladným referencím jsem se na ni neváhal obrátit, aby mi pomohla s finančním řešením mé stavby. První osobní schůzka byla informačně nabitá - je vidět, že Ing. Semonská má přehled ve svém oboru a dokáže poradit nejlepší řešení ušité na míru klientovi.

Jsem rád, že i po prvním čerpání hypotéky zůstává v častém telefonickém a e-mailovém kontaktu. Vím, že se na ni můžu v případě jakýchkoli dotazů či upřesnění kdykoliv obrátit a že mi dokáže obratem nabídnout vhodné řešení či radu. Její práci bych rád doporučil dalším.

Petr Šebesta | 18. 1. 2015 Březí u Mikulova


Dobrý den paní Semonská,

děkujeme za vyřízení úvěru. Vaše jednání bylo rychlé, vstřícné a velmi profesionální. Jsme maximálně spokojeni se vším, co jste pro nás udělala, a přejeme spoustu spokojených klientů, jako jsme my. 

 Pavel Dostál, Pavlína Petrlíková | 12. 1 2015 Hrochův Týnec


S paní Semonskou jsem začal řešit hypotéku na doporučení od mé dobré kamarádky, která mi o ní řekla, že je člověk na svém místě. První kontakt byl pouze informativní, paní Semonská si mě pozvala k sobě do kanceláře, kde jsme o hypotéce diskutovali a řešili, jak ji nejlépe využít a čerpat. Navrhla nejlepší komplexní řešení, o vše se již postarala sama. Poté stačilo vybrat byt, sepsat smlouvy a doložit potřebné dokumenty. I s tímto velice ochotně pomáhala.

Zcela jistě bych ji doporučil všem svým známým, je vidět, že mi kamarádka opravdu doporučila specialistu a člověka na svém místě, který problematice okolo hypoték rozumí.

 Martin Peml, Petra Kamenická | 12. 1. 2015 Pardubice


Chtěla bych ještě jedno touto cestou poděkovat Ing. Zuzaně Semonské a p. Janu Jírkovi za perfektní služby při koupi mé nemovitosti a vyřízení jejího financování. Oba prokázali nejen dokonalou profesionalitu, ale i velkou časovou flexibilitu, byli k dispozici kdykoli bylo potřeba a nic nebyl problém. Díky jejich zkušenostem a obětavosti se podařilo vyřešit všechny komplikace, které nastaly, aby koupě a financování nemovitosti dopadla včas a na výbornou.

Ještě jednou oběma moc děkuji za spolupráci a přeji mnoho nejen profesních úspěchů v roce 2015.

Mgr. Dita Kubátová | 9. 1. 2015 Pardubice 


Dobrý den,

rád bych předal dalším mou veskrze pozitivní zkušenost s Ing. Semonskou.

Mírnou  počáteční nedůvěru, kterou přirozeně cítí při prvním setkání s finančním poradcem asi většina lidí, odbourala nevídaně pozitivním a energickým přístupem. Rychlost, věcnost, energie, přímočarost a v neposlední řadě vlídnost a osobní kouzlo - to jsou slova, která mne napadnou. Schopnost naslouchat a řešit záležitosti, o kterých jsem se domníval, že jsou takřka neřešitelné.

Hmatatelným výsledkem práce Ing. Semonské je náš rodinný rozpočet, kterému refinancováním hypotéky, výrazně pomohla směrem k finančně zabezpečené a spokojené rodině.

Rád bych  vyjádřil Zuzaně Semonské své upřímné poděkování a popřál mnoho podobně spokojených klientů, jako jsem já s rodinou.

Štěpán Bartoš | 20. 11. 2014 Štěpánov u Přelouče


Vážená paní Semonská, dovolte mi, prosím, touto formou poděkovat za velmi profesionální přístup při koupi mého bytu a získání hypotečního úvěru. Přeji mnoho stejně spokojených klientů jako jsem já.

Jiří Konečný | 10. 11. 2014 Pardubice


Vážená paní Semonská,

s Vašimi službami i přístupem jsem byla velice spokojená.

Už na první schůzku jste na mě byla velmi dobře připravená :). Podávané informace byly jasné, věcné a veškeré mé dotazy mi Vámi byly ihned zodpovězeny. Váš přístup mi byl velmi sympatický,
a to jak po profesionální, tak i po „lidské“ stránce. Libí se mi Váš celkový zájem o klienta, kdy jste ochotná pomoct i v oblasti, kterou takřka nezaštiťujete. Celý průběh další spolupráce byl bez komplikací.

Tímto chci ještě jednou poděkovat a do budoucna ráda využiji Vaše služby znovu.

Žaneta Tamchynová | 28. 10. 2014 Přelouč


Slečna Ing. Zuzana Semonská je prostě ve svém oboru naprostý profesionál, který Vás nikdy nenechá na holičkách a udělá maximum pro to, aby vše dotáhla do zdárného konce. Je velice ochotná, trpělivá a kdykoliv se potřebujete na něco zeptat, je Vám vždy k dispozici. Navíc je ještě milá, usměvavá a vždy pozitivně naladěná, což je velice důležité při komunikaci a vzájemné spolupráci. Kdybych znovu kupovala byt, neměnila bych!!! Mohu všem jen doporučit!

Ing. Silvie Mikanová | 22. 10. 2014 Pardubice


Sen o rodinném domku jsme měli s přítelem celkem dlouho a nebyl zatím zrealizován díky tomu, že jsme se oba dva obávali procesu kolem hypotéky na koupi pozemku a stavby domu, o kterém jsme slyšeli z doslechu od našich známých. Psal se leden 2014 a my jsme věděli, že s přítelem chceme v tomto roce svatbu, a že tedy náš vysněný domeček bude muset zatím zůstat jen v našich hlavách.

S naším snem jsem se jednou svěřila svému kolegovi, který mi ihned začal vyprávět o jejich nově postaveném domu a o hypoteční poradkyni paní Semonské. Vše co jsem v tu chvíli slyšela mi připadalo jako sci fi, ale i přesto jsme se na doporučení kolegy s paní Semonskou setkali.

První setkání, kde jsme paní Semonské popsali naší představu, tedy 100% úvěr na koupi pozemku a stavbu domu, během roku svatba a tím i změna stavu nás obou včetně změny trvalého bydliště. Paní Semonská vše důkladně poslouchala a zapisovala a ihned při první schůzce nám dala dva návrhy jak v takovém případě postupovat. Detailně a hlavně srozumitelně nám trpělivě vše znovu a znovu vysvětlovala a my jsme začínali mít pocit, že se nám splní náš sen.

A ano, náš sen se začal pomalu plnit. Zvážili jsme veškeré návrhy na financování pozemku a domku a rozhodli jsme se pro ten, který byl pro nás nejvýhodnější. Poté už začal kolotoč kolem vyřizování hypotéky a úvěru, o kterém jsme byli paní Semonskou vždy pečlivě a srozumitelně informovány. My sami jsme nemuseli vyřizovat nic a pokud ano, tak bylo vždy vše paní Semonskou dokonale připraveno, takže naše schůzky nebo rozhovory po telefonu byly jasné a směřovaly rychle k našemu cíli. To, že jsme se během tohoto kolotoče s přítelem vzali nebyl pro paní Semonskou žádný problém a dokonce nám zjistila jak postupovat v případě koupě pozemku, kde jsme měli být vedeni jako druh a družka a pár týdnů po svatbě bychom museli vše měnit na společné jmění manželů. Vše naplánovala tak, že se tato změna nemusela uskutečnit, vše se zvládlo těsně po svatbě, takže na všech dokumentech už vystupujeme jako manželé.

Dnes, kdy to píšu je začátek října 2014 a my se budeme příští měsíc stěhovat do našeho vysněného domečku a naše první vánoce už budeme trávit v něm.

Co dodat ….. s paní Semonskou nás hypotéka prostě bavila a jen díky ní se nám splnil docela lehce náš sen. Víme, že se na ní můžeme kdykoliv obrátit a vždy nám ochotně vyjde vstříc a nemusíme mít strach, že v tom budeme sami.

Za to vše paní Semonské velmi děkujeme a všem můžeme služby paní Semonské vřele doporučit.

Havelkovi | 19. 10. 2014 Kladno


Přístup Ing. Semonské k vyřízení mé hypotéky na byt byl věcný a efektivní. Ocenění zaslouží názorné a pochopitelné vysvětlení možností a postupu. Dohodnuté platilo, rychlost konání při vysoké kvalitě a pečlivosti práce lze jen pochválit.

Ing. Marek Žabčík | 3. 9. 2014 Pardubice


S paní Ing. Semonskou jsme já a moje manželka navázali kontakt v roce 2014. Obrátili jsme se na ni s pomocí o vyřízení hypotéky na stavbu rodinného domu. Od samého počátku spolupráce k nám přistupovala velice mile a profesionálně. Trpělivě nám podávala odpovědi k nejrůznějším otázkám ohledně hypotéky a objasňovala všechny stěžejní body při jejím vyřízení. Navíc takovým způsobem, že by je pochopil i úplný laik. Neustále nám poskytovala detailní přehled o stavu vyřízení hypotéky. Dokázala velmi obratně zareagovat na nestandardní finanční situaci v naší rodině a i při těchto ztížených podmínkách zprostředkovala hypotéku za velmi výhodných podmínek. Je to opravdu profesionálka s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Naše spolupráce však vyřízením hypotéky nekončí. Pokračuje i nadále, kdy spolu konzultujeme nejvýhodnější způsob čerpání hypotéky. Spolupráci s paní Semonskou mohu vřele doporučit! Komunikace a spolupráce s ní je velice příjemná a hlavně přínosná.

Ing. Ladislav Gregor | 26. 8. 2014 Brno


Ráda bych se podělila o mé zkušenosti a zážitky se Zuzanou Semonskou.

Je to skvělá ženská na správném místě, pro kterou není nic problém a vše umí vyřešit s nadlidskou rychlostí a pozitivní energií. Její příjemné vystupování a pracovní nasazení Vás jen ujistí v tom, že právě ona je řešení Vašeho problému ve finanční oblasti.

Ač se někdy situace zdá neřešitelná, ona je tu pro Vás, aby Vám tuto domněnku vyvrátila.

Vřele bych každému Zuzanu Semonskou doporučila a přeji jí jen samé úspěchy a spoustu tak spokojených klientů, jako jsem já s manželem a další moji příbuzní.

                                                                        Gabriela Voříšková | 25. 8. 2014 Pardubice


S prací Ing. Zuzany Semonské ohledně vyřízení hypotéky jsem byla velmi spokojena. Vše zařídila rychle a bez zbytečných průtahů. Většinu dokumentů a podkladů zajistí sama, takže klient nemusí obíhat banky a úřady sám. Dokáže vysvětlit danou problematiku tak, aby jí člověk porozuměl. Pozitivně bych také hodnotila lidský přístup.

Ing. Alena Hlaváčková | 23. 7. 2014 Lázně Bohdaneč


S prací Ing. Zuzany Semonské jsem byl velmi spokojen. Pomáhala mi s financováním koupě bytu. Nastínila mi možnosti financování nemovitosti a společně jsme vybrali variantu ,která mi nejvíce vyhovovala.

Poté následoval kolotoč administrativních úkonů, které zajišťovala, úspěšně koordinovala a po celou dobu se mnou udržovala kontakt a pravidelně mě informovala o průběhu.

Vše proběhlo dle mých představ a tímto bych jí chtěl poděkovat za profesionální, obětavý, spolehlivý a férový přístup.

                                                                                      Karel Flégr | 17. 7. 2014 Přelouč


Na paní Ing. Zuzanu Semonskou jsem dostala kontakt a doporučení, když jsem potřebovala zajistit hypotéku na koupi nemovitosti. Má situace byla k vyřízení poměrně složitá a paní Semonská mi byla nápomocna a veškeré záležitosti mi pomohla vyřídit. Pracovala velmi profesionálně. Ve všem jsem se na ni mohla obrátit a spolehnout. V případě potřeby bych ji určitě doporučila svým známým.

Mgr. Pavla Cejnarová | 19. 5. 2014 Pardubice


Před několika měsíci jsem stál před těžkým rozhodnutím, kupoval jsem byt v novostavbě a vybíral si finančního poradce, který mi s tím pomůže. Byl jsem bezproblémový (ideální) klient, takže nabídek s kým do toho půjdu, jsem měl několik. Nevybral jsem si svého dlouholetého poradce z Partners, nevybral jsem si svého kamaráda, který mi nabízel polovinu své provize, nevybral jsem si ani svého bývalého spolužáka, který se mi znenadání ozval. Vybral jsem si Ing. Semonskou, dostal jsem na ni doporučení od několika realitních makléřů a hned po první schůzce jsme si, jak se říká, padli do oka.

Paní Semonská svojí prací žije a dává do ní maximum. Je skvělé spolupracovat s někým, koho práce baví, je nadšený a nebojí se výzev.

Celý proces nákupu nemovitosti, vyřízení hypotéky, zapsání do katastru a další formality velmi rychle odsýpaly. Po celou dobu jsem byl rád, že jsem se mohl na paní Semonskou spolehnout a s čímkoliv se na ni obrátit.

Nyní bydlím na krásném místě a velké díky patří  právě jí. Spolupráci s Ing. Semonskou mohu jen doporučit. Děkuji za vše.

 Michal Feltl | 26.3.2014 Chrudim


S prací Ing. Semonské jsem velice spokojená, vše proběhlo tak, jak naplánovala, o všem vždy včas informovala, vše řádně vysvětlila. Mohu všem doporučit.

Ing. Soňa Junková | 25. 3. 2014 Sezemice


V první řade, bych Vám, slečno Semonská, chtěl poděkovat za to, že jste můj hypoteční úvěr dokázala refinancovat přesně podle mých představ a požadavků. Dále bych rád poukázal na Vaši ochotu a na to, že jste vždy byla na telefonu a zodpovídala veškeré moje dotazy. Do budoucna se na Vás rád zase obrátím a určitě Vás budu doporučovat svým známým a kamarádům.

 Jan Macek | 16. 3. 2014 Pardubice


Dům na hypotéku nekupuji každý den a zejména ne v přechodné době, kdy se novelizuje Občanský zákoník. Teď zpětně vidím, že to opravdu nebyl jednoduchý počin. Každá z jindy rutinních dobře zaběhnutých činnosti příslušných institucí počínaje realitní kanceláří a konče katastrálním úřadem se změnila v problém s dobou řešení neznámou.

Když jsem se – už – po několika návštěvách realitních makléřů nedůvěřivě - na doporučení typu: „Tohle už dokáže jen Zuzana Semonská“ vypravila do M&M hypotečního centra, vůbec jsem nečekala, koho potkám. Člověka, který jakýkoliv problém, týkající se ne jen prodeje, nastavení a výše hypotéky, pojištění, ale i servisu kolem celé nemovitosti, vezme do svých rukou, vyřeší a tak nějak rozpustí. V dnešní době takových lidí není mnoho.

Vřele doporučuji Ing. Zuzanu Semonskou, při koupi mého domu pracovala skvěle a pomáhá mi dosud.

Ing. Martina Zavadilová | 10. 3. 2014 Pardubice


Děkujeme Vám za velkou pomoc při financování našeho bydlení. Vaše služby jsme velmi ocenili, vyhovoval nám Váš přístup a Vaše nasazení při hledání, co nejlepšího řešení pro nás. Ušetřila jste nám i mnoho času, vše bylo vždy připraveno a nachystáno. Rozumně a jasně jste podávala informace a zodpovídala naše dotazy. S Vašimi službami jsme byli natolik spokojeni, že jsme Vás opětovně vyhledali a spolehli se na Vás, jako na odbornici ve financování bydlení.

                                                          Mgr. Kateřina Hurská, Sergej Hurský | 9. 3. 2014 Smrkový Týnec


Se službami Ing. Zuzany Semonské jsme byli naprosto spokojeni. Je velice pracovitá a ve svém oboru se opravdu dobře vyzná. Co se týká komunikace, tak v případě jakýchkoli nejasností z naší strany vždy ochotně a srozumitelné vše vysvětlila, ať už to bylo na osobní schůzce anebo telefonicky. Jsme moc rádi, že jsme měli paní Ing. Semonskou jako hypotečního poradce.

Vyřízení naší hypotéky bylo značně komplikované, z důvodů finanční stránky, pracovních smluv a nepřízně svátečního období (kolem Vánočních svátků a Nového roku), ale i přes to všechno nám dokázala sehnat banku, která nám dala úvěr dle našich požadavků a možností.

Vřele doporučujeme každému, kdo shání služby v této oblasti.

                                                   Ondřej Literák, Miroslava Borovcová | 18. 2. 2014 Pardubice


Ráda bych Vám tímto vyjádřila velké poděkovaní  za spolupráci ohledně koupě nemovitosti až po vyřízení hypotéky. Váš přístup byl vždy profesionální a milý, čas na setkání jste si vždy našla a nikdy neodmítla. Děkuji za Vaši ochotu a snahu, kterou jste pro mě udělala. Bylo mně potěšením Vás osobně poznat. Přeji Vám mnoho úspěchů.

 Tatiana Kutláková | 14. 2. 2014 Praha


Touto cestou bychom chtěli poděkovat Ing. Semonské za poskytnuté služby. Vyřízení hypotéky na výstavbu rodinného domu proběhlo bez problémů. Od prvního kontaktu až do podpisu smlouvy probíhalo vše na profesionální úrovni a v průběhu nenastal jediný problém. Byly nám vyjednány nejvýhodnější podmínky a vždy nám bylo vše detailně vysvětleno. Teď už jen aby domeček stál. Ještě jednou děkujeme moc, velmi rádi paní Semonskou doporučíme všem svým známým.

 Krejzovi | 4. 2. 2014 Pardubice


Moje spolupráce s paní Zuzanou Semonskou začala v době, kdy jsem řešil financování stavby nového domu. Tehdy jsem měl dvě stávající hypotéky na byt, který jsem potřeboval prodat v termínu mimo fixaci a zároveň dostat novou hypotéku na nákup pozemku a výstavbu domu, kde banky neakceptovaly hodnotu zajištění a nabízely výrazně nižší hypotéku, než jsem potřeboval. Vystřídal jsem několik „finančních poradců“, kteří byli schopni přinést pouze paušální „nejlepší nabídku“ úrokové sazby, která však bohužel neplatila pro mne a to vůbec nemluvím o komplexním vyřešení mé složité situace popsané výše.

Že neexistuje řešení, jsem si myslel do chvíle, než jsem potkal paní Semonskou. Příjemný, profesionální a zároveň svěží dojem z první schůzky mě neopustil dodnes. Pocit, že dostávám 100% servis a nejlepší podmínky asi nejlépe vystihuje moje vnímání vzájemné spolupráce poté, kdy zdárně vyřešila mou situaci, ale i dnes, kdy novou hypotéku splácím, pomáhá mi s běžnými záležitostmi.

Pokud chcete mít pocit, že je o Vás pečováno tak, jak to jde nejlépe, můžu pouze doporučit a několik mých blízkých známých toho již využilo.

Ing. Ondřej Bartoš | 27. 1. 2014 Pardubice


Touto cestou bych Vám ráda poděkovala za perfektní služby, kterými jste mi velice usnadnila vyřízení hypotéky a nejen to, ale i následné refinancování po 7 letech. Za naprostý spoleh a bezproblémový průběh naší spolupráce velice děkuji.

Daniela Kmoníčková | 9. 1. 2014 Mělice u Přelouče


Se službami paní Semonské jsme byli nadmíru spokojeni, můžeme pouze doporučit. Již při první schůzce si nás získala svým profesionálním přístupem a zkušenostmi. Vyjednala nám nejlepší možné podmínky hypotečního úvěru a nemuseli jsme vůbec nic zařizovat. Pokud v budoucnu budeme potřebovat další finanční rady, refinancování hypotéky apod, určitě víme, na koho se obrátit.  

 Ing. Lenka Milbachrová, Ing. Tomáš Novák | 4. 1. 2014 Hradec Králové


Ing. Semonská Zuzana má profesionálny, ale zároveň ľudský prístup. Počúva požiadavky svojho klienta, je ústretová, priama, komunikatívna a spoľahlivá. Dá sa s ňou dohodnúť na všetkom a čo sľúbi to aj splní, bola nam k dispozícii kedykoľvek sme ju potrebovali. Náš výber kupy bytu, bol malinko kompltikovanejší a jej prístup bol na mieste a to či, v radach a aj pohľade na vec. Vždy bola ochotná poradiť a  vysvetliť to, čomu sme nerozumeli aj niekoľkokrát. Neustále nás ubezpečovala, že všetko zvládneme a bola nám veľkou oporou. Veľmi si ceníme jej priateľský a ľudský prístup ku klientom. Bola tá najlepšia voľba.

Vrelo odporúčame  v budúcnosti sa budeme tešíť sa na ďalšiu spoluprácu.

         Kelemenovi | 2. 1. 2014 Pardubice


Jsme rádi za doporučení a jednání s Ing. Zuzanou Semonskou. Celé jednání, od první schůzky po načerpání financí na stavbu rodinného domu, proběhlo velmi rychle a profesionálně.  I když na počátku nebyly vyhlídky na schválení úvěru příliš velké, našla pro nás slečna Semonská individuální řešení. Prosadila několik zásadních úvěrových výjimek a díky tomu všemu  si můžeme na jaře 2014 splnit náš dlouholetý sen. Děkujeme.

Petra Máčalová, Pavel Meduna | 2. 1. 2014 Chrudim


Chtěli bychom poděkovat Ing. Semonské za její profesionální služby při složitém refinancování naší hypotéky, při kterém nám byla sjednána luxusní pohyblivá sazba, se kterou jsme velice spokojeni. Musíme vyzdvihnout lidský přístup, rychlou komunikaci a profesionalitu paní Semonské. Určitě se na ni budeme obracet i v dalších letech.

Komzákovi | 21. 12. 2013 Rabštejnská Lhota


Ráda bych poděkovala za sebe a celou svoji rodinu, paní Semonské, za její služby a pracovní nasazení, které vynaložila při vyřizování hypotečního úvěru na koupi našeho vysněného domu. Díky paní inženýrce a její profesionální rychlé práci, vše dopadlo, tak jak mělo, přičemž nám ušetřila spoustu starostí a času. Zároveň nám dokázala vyjednat tu nejnižší možnou úrokovou sazbu a zařídila různé slevy na poplatcích, které sebou hypotéka nese. Víme, že se můžeme na paní Semonskou kdykoliv s důvěrou obrátit.

 Jiroutovi | 20. 12. 2013 Staré Čivice


Zuzana je velmi energický člověk s notnou dávkou entuziasmu v rámci svého oboru. Dokáže velmi rychle analyzovat konkrétní problém, potřeby a situaci klienta a srozumitelnou formou prezentovat výstupy a možnosti. Čím se výrazně odlišuje od jiných poradců všech oborů, se kterými jsem se v minulosti setkal, její maximální flexibilita, ochota, kontakt prakticky 24/7, užívání moderních komunikačních platform a z toho vyplývající důraz na úsporu času klienta.

Zuzana je zároveň velmi příjemná, přátelská a empatická, mohu ji s klidným srdcem i svědomím jedině doporučit.

Ing. Vladimír Gregor | 11. 12. 2013 Pardubice


Rád bych poděkoval Ing. Zuzaně Semonské za profesionální pomoc při zpracování mého úvěru na rekonstrukci rodinného domu. Paní inženýrka mi ušetřila spoustu času a starostí, které sebou úvěr obnáší, a díky tomu jsem se mohl plně soustředit na příprav rekonstrukce, měl jsem dostatek času najít kvalitní stavební firmy opravu našeho domu. Jak slíbila, pomohla mi i s čerpáním úvěru a dále s dokládáním faktur. Určitě Vás doporučím svým přátelům a známým.

Daniel Kalivoda | 29. 11. 2013 Lázně Bohdaneč


Velice Vám, paní Semonská, děkujeme za odbornou pomoc při koupi našeho nového bytu. Váš přístup k nám, jako k mladým nezkušeným manželům, byl velice milý a vstřícný. Kdykoliv nám nebylo něco jasné, o všem jste nás včas informovala a vše vysvětlila. Byla jste vždy příjemná, ochotná a rychlá. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Vás!

 Izákovi | 15.11.2013 Pardubice


Ráda bych Vám poděkovala za pomoc při realizaci koupě mého bytu. Díky Vašemu vstřícnému přístupu a profesionálnímu jednání vše proběhlo rychle a bez komplikací, ačkoli situace nebyla jednoduchá. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů!

Pavla Kulhavá | 1. 11. 2013 Pardubice


Rádi bychom Vám s přítelem alespoň touto cestou poděkovali za vyřízení hypotečního úvěru na náš nový byt.

Jelikož to byla naše první zkušenost s touto formou financování, měli jsme zprvu obavy z toho, jak to pro nás bude časově náročná záležitost a jak se nás každý bude snažit balamutit výhodnými nabídkami, které se nakonec  pro nás  ukážou jako nevýhodné.

S Vámi se však naše obavy rozplynuly. Již při prvním osobním setkání jste na nás udělala dojem svou energičností, znalostmi nejen v oblasti hypoték a zápalem pro svou práci. Věřili jsme, že jsme v dobrých rukou. Na další společné setkání jste pro nás připravila precizně zpracovaný průřez hypotečním trhem, uvedla jste klady a zápory jednotlivých nabídek a jednoduše a srozumitelně jste nám vysvětlila, co je pro nás výhodné. Po každé schůzce jsme měli dostatečný prostor na rozmyšlenou a také možnost Vás kdykoli kontaktovat a zeptat se na doplňující dotazy, které jste nám vždy ochotně zodpověděla. Také jsme ocenili vzhledem k přítelovu pobytu přes týden mimo město, že jste byla ochotna se s námi scházet během víkendu, což není příliš běžné. Byli jsme taktéž vděčni za to, že jste se zapojila do komunikace s prodávající stranou, se kterou  nebylo zrovna v našem případě jednoduché jednání. Od začátku jste se nám plně věnovala a v podstatě jste převzala veškerou iniciativu za nás, kontaktovala jste znalce a domluvila s ním vyhotovení znaleckého posouzení nemovitostí, shromáždila jste dokumenty pro vyřízení úvěru, předala jste vše do banky ke zpracování a následně s námi veškeré smlouvy prošla, uzavřela  a  nakonec  taktéž zajistila jejich doručení do příslušných finančních institucí a také na katastr nemovitostí. Ušetřila jste nám tím spoustu času a starostí.

Ještě jednou Vám tedy děkujeme a před koncem fixačního období se na Vás určitě zase obrátíme.

Mgr. Iva Provazníková, Ing. Ondřej Králik | 12.10.2013 Pardubice


Chtěla bych alespoň touto cestou velice poděkovat za Váš profesionální přístup, ochotu a spolehlivost při řešení mojí finanční situace. Též děkuji za vstřícnost a rychlost při vyřizování všech otázek, týkajících se mých finančních záležitostí. Jsem moc ráda, že jste mi v mé složité situaci pomohla najít konstruktivní řešení. Věděla jsem, že danou záležitost vyřídíte okamžitě a že se na Vás mohu bez sebemenších obav spolehnout. Opravdu máte ohromný přehled o tak zásadní problematice, jakou jsou právě hypoteční úvěry. Věřím a doufám, že se budeme potkávat i v dalších letech.

 Mgr. et Bc. Adriana Plíšková, DiS. | 30. 9. 2013 Chrudim


Se službami Ing. Semonské jsem velice spokojený a mohu ji jen doporučit. Ať, co se týče přístupu, komunikace a vstřícnosti, tak i rychlostí vyřízení bez sebemenších průtahů, přehledem a znalostmi v daném oboru.

Milan Bartejs | 25. 9. 2013 Pardubice


Chci touto cestou poděkovat Ing. Zuzaně Semonské za bezchybnou a profesionálně odvedenou práci při realizaci mých finančních záležitostí.

Ať už se jednalo o kompletní vyřízení hypotéky pro mě a moji manželku při koupi rodinného domu, vyřízení hypotéky klientům, kteří kupovali můj byt nebo následné snížení úrokové sazby mé stávající hypotéky, vždy vše rychle a spolehlivě vyřízeno k plné spokojenosti a hlavně za přispění minima mého času, pouze s předáním nutných osobních dokladů pro vyřízení.

V dnešní době se spousta lidí snaží živit v oblasti finančních produktů a nabízí své služby na více či méně profesionální úrovni a ne vždy se dá hovořit o spokojenosti a dobře odvedené práci, spíš naopak.

Josef Dolanský | 20. 9. 2013 Sobětuchy


Ráda bych Vám touto cestou chtěla ještě jednou poděkovat za pomoc při vyřizování hypotečního úvěru na koupi mé nemovitosti. Byla jsem velmi potěšena Vaším profesionálním, avšak lidským přístupem, Vaší trpělivostí a ochotou odpovídat na mé četné (laické) dotazy, a to vždy obratem. Díky Vám jsem v podstatě nemusela vůbec řešit financování a především jsem se mohla soustředit na ostatní kroky vedoucí ke koupi mého vysněného bytu. Ráda bych Vám také sdělila, že s radostí vždy Vaše služby doporučím všem svým přátelům a známým.

Ivana Bogdánová | 16. 9. 2013 Pardubice


Na doporučení pana makléře, kdy už jsem byla opravdu zoufalá, protože má finanční poradkyně nedokázala nalézt řešení financování domu, jsem kontaktovala Ing. Zuzanu Semonskou.

Jako klientka paní Ing. Semonské oceňuji její vždy pozitivní a energický přístup k mým potřebám a finančním možnostem. I přes určité obtíže se paní Ing. Semonské dařilo nalézt vhodný způsob financování mého bydlení.

V dnešní době, kdy na trhu je poradců, ať už si říkají jakkoli, přemíra, ohánějí se zkušenostmi, hrají si na poradce, dávají nabídky, které nejsou výhodné pro Vás, ale hlavně pro ně, chtějí zákazníkovi něco prodat, ale nesnaží se vůbec najít optimální řešení na daný problém, musím konstatovat, že Ing. Semonská je profesionálka, která ke mně přistupovala zodpovědně, byla přátelská a hlavně upřímná, vše mi vysvětlovala neúnavně tak dlouho, dokud nebyly nesrovnalosti vyřešeny. Produkty finančního trhu perfektně zná, má zkušenosti, a proto ji vřele doporučuji.

 Ing. Veronika Tesařová | 15. 9. 2013 Svinčany


Touto cestou bychom chtěli moc poděkovat Ing. Zuzaně Semonské, díky níž jsme si mohli pořídit naše první vlastní bydlení. Paní Semonskou nám doporučila makléřka na naší první prohlídce bytu, který jsme našli v nabídce realitní kanceláře, a protože jsme neměli dostatek informací o sjednávání hypotéky a dalších důležitých věcech, rádi jsme souhlasili a sjednali si s ní schůzku.

Hned na první schůzce jsme nabyli dojmu, že jsme se dostali do rukou profesionální hypotéční poradkyně, která je navíc přes všechnu svou profesionalitu velice milá. Paní Semonská velmi ochotně zodpovídala naše dotazy, probrala s námi naši finanční situaci, dala nám několik dobrých rad a nastínila několik situací, jak by mohla koupě našeho bytu probíhat, aby byla pro nás, co nejvýhodnější.

Během hledání vysněného bytu s námi byla neustále v kontaktu a dokonce nás i upozorňovala na výhodné nabídky realitních kanceláří.
Poté, co jsme objevili byt, o nějž jsme stáli, probíhalo vše již velmi rychle a hladce. Po doložení potřebných dokladů a výpisů paní Semonská vše potřebné zařídila a tím nám ušetřila spoustu času, neboť jsme již nemuseli sami jednat s bankou, vše již měla připravené. Navíc úrok, který nám vyjednala, byl až nečekaně nízký. Zároveň nás ujistila, že všechny své klienty vede neustále v patrnosti a při skončení doby fixace nás bude znovu kontaktovat, aby nám pomohla opět vše vyřídit k naší maximální spokojenosti.

Ještě jednou tedy děkujeme, neboť bez paní Semonské by náš hypotéční úvěr jistě nebyl tak výhodný jako nyní. Určitě ji doporučíme našim známým a kamarádům, kteří si budou také chtít pořídit vlastní byt nebo dům.

Mgr. Aleš Prokopec, Mgr. Jana Hejdová | 12. 8. 2013 Chrudim


Chtěl bych mnohokrát poděkovat Ing. Semonské za vyřízení moji hypotéky na koupi bytu. Vše bylo precizní, profesionální, rychlé a hlavně úspěšné, prostě dokonalé. Především mi byla sjednána velmi nízká úroková sazba. Určitě budu Vaše služby doporučovat, přeji vše dobré.

 Milan Barvínek | 29.5.2013 Hradec Králové


Rok 2012 byl pro moji rodinu velmi plodný, ale také hektický. Druhé dítě na cestě, nedořešená hypotéka, prodej stávajícího bytu. Zoufalství, střídala beznaděj až do chvíle, kdy celou záležitost převzala paní Semonská.
Rychlost jednání, osobní zájem, orientace a rozsáhlé znalosti ve svém oboru, jsou stručným popisem této energické, inteligentní a sympatické osoby.

Vřelé díky a i nadále spoustu pracovních úspěchů, přejí

Eismannovi | 8.7.2012 Chrudim

Ačkoliv to už vypadalo, že hypotéku dostaneme, když se do našeho případu vložila paní Semonská, začali jsme mít naději na světlejší vyhlídky. Naše situace nebyla vůbec jednoduchá, ale paní Semonská vše zvládla a hypotéku jsme dostali!

Žasli jsme nad kvalitou služeb a způsobem, jakým paní Semonská jedná. Naprosto vše měla pod kontrolou, vše vysvětlila, do detailu s námi probrala a my jsme se cítili opravdu v dobrých rukách.

Pokud hledáte opravdu dobrého finančního poradce, který s Vámi bude jednat na rovinu, nebude Vám věšet bulíky na nos, ale přitom udělá vše, abyste byli spokojeni, tak jste ho právě našli.

S paní Semonskou nešlápnete vedle.

manželé Žílovi | 6.11.2017 Lázně Bohdaneč

|